Prisma ERA Makelaars Enschede
"Fort en service"
Bij Prisma ERA Makelaars in Enschede staat service centraal. Wij zijn trots op onze erkenning als Topmakelaar van het jaar 2025 in Twente, wat getuigt van onze expertise en resultaten op Funda. Onze klanten zijn voor ons van groot belang, daarom hebben wij het Prismaatje ingesteld. Dit initiatief helpt klanten met het administratieve deel van hun verkoopproces, zoals het invullen van formulieren en het aanvragen van een energielabel. De...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Frederikastraat 89
7543CT Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 3.082/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Klomp 24
7511DJ Enschede
€ 225.000 k.k.
€ 2.296/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boekelose Stoomblekerij 69
7548EE Enschede
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Het Sander 20
7522AM Enschede
€ 350.000 k.k.
€ 4.023/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wethouder Nijhuisstraat 82
7545NK Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 228 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kanaalstraat 327
7547AT Enschede
€ 495.000 k.k.
€ 2.415/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 205 m²
- Superficie du terrain
- 398 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (119)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
119 avis total
Funda
81 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
Marcel Zweers
10Medewerkers zijn vriendelijk en houden je goed op de hoogte van de acties die gaan plaatsvinden. Ook na de bezichtigingen wordt er netjes verslag gedaan. We kunnen niet anders zeggen zeer content te zijn met de inzet en werkzaamheden die het kantoor heeft uitgevoerd.
-
Salamanderstraat 73
10Medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam. We zijn zeer content over de inzet die ze verricht hebben voor de verkoop. Ze houden je goed en duidelijk op de hoogte van de activiteiten en brengen netjes verslag uit na de bezichtigingen.
-
Rondostraat 108
10Rob heeft een brede kennis en heeft altijd voor ons klaargestaan, ook bij vragen tussendoor heeft hij ons goed begeleid.
-
Peter Verheijen
10 -
Tonnie Nanninga
10De aankoop van het appartement en de verkoop van onze woning verliep prima bij prisma Makelaar. Een aanrader.
-
Ravenhorsthoek 68
10Vanaf dag 1 verliep zowel de aankoop van het appartement als de verkoop van onze eigen woning uitstekend. Wij zijn zeer tevreden over prisma makelaars.
-
Ahuislanden 90
10Over het algemeen zeer tevreden over hoe de verkoop is verlopen. De makelaar heeft goede kennis van de wijk en geeft deskundig advies. Soms mag de informatie verstrekking wel iets proactiever, maar vragen worden altijd goed en duidelijk beantwoord.
-
Oostwal 9 AP10
9Goede begeleiding en altijd bereikbaar bij zowel de aankoop van een nieuw appartement en de verkoop van de huidige woning.