Hofstede & Kamp Makelaars
"Actif, Personnel et Excellentes Avis"
Hofstede & Kamp Makelaars is uw betrouwbare partner in de regio Hof van Twente, Hengelo en omgeving. Met kantoren in Delden en Hengelo bieden wij persoonlijk contact op kleinere schaal, terwijl we tegelijkertijd een breed bereik hebben voor uw woning. Wij helpen u graag bij elke stap, van advies tot de volledige transactie. Onze specialisatie ligt in woningstyling en -fotografie, waarbij we samenwerken met professionele experts die uw w...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Benteloseweg 149
7491XA Delden
€ 400.000 k.k.
€ 4.301/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 437 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Eschmolen 116
7491HV Delden
€ 585.000 k.k.
€ 4.007/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Weegbree 23
7491LK Delden
€ 575.000 k.k.
€ 3.783/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Beckumerschoolweg 24
7554PZ Hengelo
€ 625.000 k.k.
€ 3.906/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 1030 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Muldersweg 10
7491AZ Delden
€ 675.000 k.k.
€ 4.856/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 683 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kastanjestraat 19
7497NZ Bentelo
€ 645.000 k.k.
€ 2.150/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 300 m²
- Superficie du terrain
- 464 m²
- Chambres de coucher
- 9
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Averinkstraat 7
10Wij zijn erg tevreden over de begeleiding van Hofstede & Kamp Makelaars. De makelaar, Niek Kamp, is deskundig, beschikt over veel marktkennis en heeft ons tijdens het hele verkoopproces goed meegenomen. Ook de medewerkers, Angela en Ellemijn, op kantoor waren betrokken en behulpzaam. Het contact was altijd prettig, duidelijk en persoonlijk. Wat wij vooral waardeerden, is dat de makelaar en het team regelmatig met goede suggesties kwamen. Daardoor verliep de verkoop soepel e…
-
Kastanjeplein 98
9Het contact was altijd concreet ,duidelijk en vriendelijk, alles verliep in goed overleg en er werd goed naar onze wensen geluisterd en meegedacht. Ik zou deze betrouwbare en vriendelijke makelaar zeker aanraden voor de verkoop van je huis! :)
-
Hannie
10Een zeer plezierig en waardevol contact met de makelaar en met de medewerksters op kantoor tijdens zowel het proces van aankoop van een woning alsook de daarop volgende verkoop van mijn eigen woning. De duidelijkheid die ik vroeg, heb ik steeds gekregen.
-
Kollenveldsweg 15
10Prima contact met de makelaar alsook met de medewerksters op kantoor.
-
Marijkestraat 32
9Prima contact met een duidelijke communicatie en veel deskundigheid. Ik zal deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Cramerstraat 14
10Niek Kamp was mijn verkoopmakelaar. Er was altijd tijd voor een helder gesprek, ook over de achtergronden bij beslissingen - en hij was kritisch genoeg om mij bij te sturen. Waar ik andere partijen wilde inschakelen had hij goede adviezen (en een welkome kennis van de plaatselijke 'markt'). We hebben alles binnen een goede termijn en tot volle tevredenheid kunnen afronden.