Aller directement au contenu
Logo de Woonaccent Makelaars Enschede

Johannaweg 16 I

7555CP Hengelo • Overijssel

Disponible

€ 200.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 205.850

Prix d'achat /m²: € 4.762

Galerie de photos

Description

Starters opgelet! Hier is jouw kans om eigenaar te worden van een modern 3-kamer appartement gelegen aan de Johannaweg. Deze bovenwoning met twee slaapkamers, een balkon en een inpandige berging biedt alles wat je nodig hebt om comfortabel te leven. De nieuwe keuken maakt het appartement instap klaar en daarmee perfect om jou woon carrière te starten. De Bloemenbuurt in Hengelo is een fijne plek voor starters. Met groen om je heen, de binnenstad en het station op 5 minuten fietsen en in de directe nabijheid van de uitvalswegen A1 en A35 maakt dit samen een heerlijk rustige woonomgeving. Het tussen gelegen groen en de grasvelden zijn aangewezen voor gezamenlijk gebruik, hier kun je zonnen, volleyballen, tafeltennissen of een keer BBQ-en met vrienden. Ben je op zoek naar jouw eigen plek? Dan is dit appartement aan de Johannaweg misschien wel de perfecte match voor jou. Neem vandaag nog contact op om een bezichtiging in te plannen! Indeling: Appartement: entree met hal die toegang biedt tot het toilet, de kleine slaapkamer met aansluiting voor de wasmachine en droger en de doorgang naar de woonkamer met halfopen keuken, nieuw geplaatst in 2025, voorzien van moderne apparatuur. De grote slaapkamer is middels de woonkamer bereikbaar en voorzien van een inbouwkast en wastafel. De keuken geeft toegang tot de bijkeuken, douche (2024) en het balkon. Aanvullende informatie over de woning: Bouwjaar: 1954 Woonoppervlakte: 42m2 Inhoud: 137 CV ketel: Intergas 2025, huur 36,75 per maand Energielabel B Meterkast vernieuwd 2025 VVE: 100,- per mand inclusief voorschot water Wat deze woning speciaal maakt: - Modern en instap klaar 3-kamer appartement - Twee slaapkamers - Rustige straat op korte afstand van het centrum WAARBORGSOM Indien volledige koopovereenstemming is bereikt en de koopovereenkomst wordt opgesteld, nemen wij in deze overeenkomst standaard een waarborgsom of bankgarantie op voor een bedrag van 10% van de koopsom. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.nl

Prêt immobilier berekenen

€ 200.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 205.850

2,78%

Annuellement

%

€ 10.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 200.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
42 m²
Contenu
137 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
3 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1954
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Dwarskap bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, huur)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7555

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.