Den Hartog Makelaardij
Den Hartog Makelaardij is uw betrouwbare partner voor de koop, verkoop en huur van woningen in de regio Herveld en omgeving. In een streek met prachtige landschappen en fraaie boomgaarden bieden wij persoonlijk advies en gedetailleerde kennis van de lokale markt. Wij staan voor betrouwbaarheid, transparantie en een persoonlijke aanpak. Ons kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Wij werken me...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hofstaete 35
6674GA Herveld
€ 389.000 k.k.
€ 4.052/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mr. Gerbrandypark 33
6716EZ Ede
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Gentswei 6
6843ZN Arnhem
€ 459.000 k.k.
€ 3.614/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Achterweem 41
6675EE Valburg
€ 845.000 k.k.
€ 5.523/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 877 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vleutenseweg 383
3532HH Utrecht
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 115 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Vendido bajo reserva
Hollandseweg 308
6706KX Wageningen
€ 399.000 k.k.
€ 4.988/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (19)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
19 reseñas total
Funda
19 opiniones en Funda
-
Mevr. Janssen
9Matthijs is een hele vriendelijke , enthousiaste makelaar die passie heeft voor het vak. Zijn enthousiasme en kennis zorgen ervoor dat je heel graag Matthijs als makelaar wilt hebben. Betrouwbaar, onderneemt gelijk actie waar nodig is, goede communicatie, empathish, humor en is altijd positief!
-
Ravelijnstraat 125
10Hele leuke makelaar super vriendelijk en helpt je overal mee. Alle communicatie gaat makkelijk en laagdrempelig via Whatsapp en de mail.
-
Valkappel 32
10Zeer tevreden met de verkoop van ons huis door Den Hartog Makelaardij. Heel fijn contact gehad met Matthijs. Matthijs dacht actief met ons mee, gaf eerlijk advies en hield ons tijdens het hele verkoopproces goed op de hoogte. Wij voelden ons echt ontzorgd en kunnen deze makelaar van harte aanbevelen aan iedereen die zijn woning wil verkopen.
-
Bernhardstraat 39 I
10Traducido por IAMathijs vendió nuestro apartamento de maravilla y la comunicación fue muy agradable. Buena colaboración y al tener preguntas, muy amable y rápido de contactar. ¡Recomendado!!!
-
Bereklauw 10
8Traducido por IAagente inmobilario de primer nivel con atención personalizada. Buena comunicación durante el proceso de pujas. Da consejos cuando sea necesario
-
Ravelijnstraat 123
10Traducido por IAEstamos ayudados por Matthijs y lo hemos experimentado como una agencia inmobiliaria muy agradable. Siempre responde rápidamente y es un hombre agradable en el trato.