Empé Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning bij de koop of verkoop van uw woning. Wij combineren ervaring met moderne strategieën om u te helpen bij elke stap van het proces. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij zorgen voor een soepele en stressvrije ervaring. Met onze expertise in verkoop, aankoop en taxaties bieden wij een breed aanbod dat aansluit bij uw wensen. Wij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Are 7
6641PP Beuningen Gld
€ 339.000 k.k.
€ 3.942/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuweweg 6
6659KL Wamel
€ 895.000 k.k.
€ 2.878/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 311 m²
- Área del lote
- 5220 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Irenestraat 15
6641CN Beuningen Gld
€ 399.000 k.k.
€ 3.764/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 360 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Schacht 41
6641PV Beuningen Gld
€ 499.000 k.k.
€ 3.564/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 268 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Parelhoenhof 3
6641DM Beuningen Gld
€ 650.000 k.k.
€ 4.193/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 700 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Vendido
Industrieweg 39
6541TT Nijmegen
€ 345.000 k.k.
€ 6.272/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 55 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (20)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
20 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
de Ververt 1163
10Traducido por IANada más que elogios para Mathieu van Empé Makelaars. La comunicación fue fina, todo bien acompañado, siempre accesible. Muy satisfecho también con las fotos y la estrategia de venta. Mathieu piensa bien. En general, un 10 sobre 10.
-
Irenestraat 15
9Traducido por IAAgente inmobiiliario experto con un conocimiento muy bueno del mercado local de viviendas. Agente inmobiliario que valora mucho el servicio. Personalizado y siempre accesible, lo guía en todos los pasos del proceso de venta.
-
Marloes
10Super tevreden over Empé makelaars. Heldere en duidelijke communicatie. Daarnaast hebben wij de betrokkenheid van Mathieu als bijzonder positief ervaren. Hij dacht actief met ons mee, gaf eerlijk en deskundig advies en hield voortdurend rekening met onze wensen en situatie.
-
Schacht 41
10Super tevreden over Empé makelaars. Heldere en duidelijke communicatie. Daarnaast hebben wij de betrokkenheid als bijzonder positief ervaren. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf eerlijk en deskundig advies en hield voortdurend rekening met onze wensen en situatie.
-
Industrieweg 39
10Een hele fijne Makelaar om mee samen te werken. Denkt goed mee en verdiept zich erg goed in de markt.
-
Meijhorst 3170
10Topervaring! De makelaar is zeer deskundig, reageert snel en heeft perfect geholpen met alle documentatie. Hij is uitstekend op de hoogte van de markt. Zeer tevreden over de hele gang van zaken!