Kruithof Makelaardij B.V.
"Personal, involucrado y transparente"
Bij Kruithof Makelaardij staan we voor jou als betrouwbare partner bij elke stap in je woningverhaal. Of het nu gaat om het vinden van een nieuw huis, de verkoop van je huidige woning of financieel advies, wij helpen je met persoonlijk toewijding en transparante communicatie. Ons team van makelaars, adviseurs en marketeers zorgt ervoor dat je doelen bereikt worden met expertise en passie. We begrijpen hoe belangrijk het is om in een nie...
Oferta de viviendas actual
-
- Bajo precio
Maten 133
3831PJ Leusden
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 161 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Christinapad 27
3871CJ Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.102/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 159 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Glazenierstraat 40
3828DG Hoogland
€ 525.000 k.k.
€ 5.097/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 119 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Laan van Bovenduist 164
3826JA Amersfoort
€ 350.000 k.k.
€ 7.447/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 47 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Eikenlaan 34
3828BZ Hoogland
€ 450.000 k.k.
€ 5.114/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 190 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Kraailandhof 59
3828JP Hoogland
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (83)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
83 reseñas total
Funda
61 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Zandkamp 295
9Zeer goed genoeg overleg en uit leg makkelijk in de buurt bekend met de woning Duidelijk foto's geen vergroting het is zo als het is
-
Baak van Zierikzee 18
10Het zijn echte vakmensen en heel erg menselijk je koopt en verkoopt niet dagelijks een huis maar hebben ons echt perfect geholpen in de verkoop van onze woning met genoeg bezichtigingen en een goeie verkoop en de aankoop van onze droomwoning we hebben het ze niet even makkelijk gemaakt maar had geen betere makelaar kunnen wensen.
-
Het Moer 7
10Verkopen van een huis doe je niet elke dag. De lokale kennis was cruciaal om het huis marktconform en een beetje + te verkopen. De service en begeleiding naast deskundigheid was voor ons erg belangrijk. Wat we nu ook weten is dat lokale kennis inbrengen ook van belang is!
-
Zandkamp 183
9Mike is een fijne toegankelijke makelaar die heel goed op de hoogte is van de lokale markt. Heeft een goede inschatting gemaakt van de waardebepaling en de uiteindelijke vraagprijs. De woning was heel snel verkocht, nog voor de bezichtigingen plaats zouden vinden, maar ook het natraject en het contact met Arina was top.
-
Kreupelstraat 6 C
9Prettig contact en je wordt ontzorgt als verkoper. Zowel het contact met Mike als met Arina is heel goed
-
Pottenbakkerlaan 28
10Geweldige hulp en deskundigheid met alles wat ik niet wist hebben ze ons geholpen wij. Makelaar kruithof zullen wij bij iedereen aanbevelen