Kruithof Makelaardij B.V.
"Personally, engaged and transparent"
Bij Kruithof Makelaardij staan we voor jou als betrouwbare partner bij elke stap in je woningverhaal. Of het nu gaat om het vinden van een nieuw huis, de verkoop van je huidige woning of financieel advies, wij helpen je met persoonlijk toewijding en transparante communicatie. Ons team van makelaars, adviseurs en marketeers zorgt ervoor dat je doelen bereikt worden met expertise en passie. We begrijpen hoe belangrijk het is om in een nie...
Current housing stock
-
- Under consideration
Maten 133
3831PJ Leusden
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
BSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 161 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Christinapad 27
3871CJ Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.102/m²
ASave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 159 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Glazenierstraat 40
3828DG Hoogland
€ 525.000 k.k.
€ 5.097/m²
ASave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 119 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Laan van Bovenduist 164
3826JA Amersfoort
€ 350.000 k.k.
€ 7.447/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 47 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Eikenlaan 34
3828BZ Hoogland
€ 450.000 k.k.
€ 5.114/m²
DSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- 190 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Kraailandhof 59
3828JP Hoogland
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
CSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (83)
Review platforms
BronscoresTotal score
83 total reviews
Funda
61 reviews on Funda
22 reviews on Google
-
Zandkamp 295
9Zeer goed genoeg overleg en uit leg makkelijk in de buurt bekend met de woning Duidelijk foto's geen vergroting het is zo als het is
-
Baak van Zierikzee 18
10Het zijn echte vakmensen en heel erg menselijk je koopt en verkoopt niet dagelijks een huis maar hebben ons echt perfect geholpen in de verkoop van onze woning met genoeg bezichtigingen en een goeie verkoop en de aankoop van onze droomwoning we hebben het ze niet even makkelijk gemaakt maar had geen betere makelaar kunnen wensen.
-
Het Moer 7
10Verkopen van een huis doe je niet elke dag. De lokale kennis was cruciaal om het huis marktconform en een beetje + te verkopen. De service en begeleiding naast deskundigheid was voor ons erg belangrijk. Wat we nu ook weten is dat lokale kennis inbrengen ook van belang is!
-
Zandkamp 183
9Mike is een fijne toegankelijke makelaar die heel goed op de hoogte is van de lokale markt. Heeft een goede inschatting gemaakt van de waardebepaling en de uiteindelijke vraagprijs. De woning was heel snel verkocht, nog voor de bezichtigingen plaats zouden vinden, maar ook het natraject en het contact met Arina was top.
-
Kreupelstraat 6 C
9Prettig contact en je wordt ontzorgt als verkoper. Zowel het contact met Mike als met Arina is heel goed
-
Pottenbakkerlaan 28
10Geweldige hulp en deskundigheid met alles wat ik niet wist hebben ze ons geholpen wij. Makelaar kruithof zullen wij bij iedereen aanbevelen