Zijlstra ERA Makelaardij
"Results and your wishes are paramount!"
Zijlstra ERA Makelaardij is een jong en energieke onderneming in Nijkerk met als kernwaarden kwaliteit en innovatie. De focus ligt op resultaatgerichte werkwijze, waarbij elke stap van de koop- of verkoopproces zorgvuldig wordt begeleid. Van taxatie tot overdracht, houden ze rekening met alle aspecten die bij een woningkoop van belang zijn. Een huis kopen of verkopen is een complexe aangelegenheid, zowel op emotioneel als zakelijk vlak....
Current housing stock
-
- Available
Scherpencamp 51
3861LS Nijkerk
€ 597.500 k.k.
€ 4.268/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Heinencamp 48
3861LM Nijkerk
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
BSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 144 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Ligusterlaan 36
3862EP Nijkerk
€ 425.000 k.k.
€ 4.775/m²
CSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 185 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Boegbeeld 12
3863VE Nijkerk
€ 1.150.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 193 m²
- Land area
- 539 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Mesdaghof 1
3862ZJ Nijkerk
€ 645.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 286 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kompas 2
3863TC Nijkerk
€ 465.000 k.k.
€ 3.908/m²
ASave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 172 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (113)
Review platforms
BronscoresTotal score
113 total reviews
Funda
65 reviews on Funda
48 reviews on Google
-
Oosterstraat 13 a
8Contact verliep goed. Goede kennis van de markt. Uiteindelijk binnen een mooie afzienbare tijd de woning mogen verkopen.
-
Frieswijkstraat 105
9Onze woning was heel snel verkocht. We werden telkens goed op de hoogte gehouden. En alle medewerkers waren erg vriendelijk. Prijs / kwaliteit erg goed. De verkoop verliep door dit alles erg ontspannen.
-
Schoener 6
9Zeer prettige samenwerking! Kundig en super vriendelijk. Staan open voor suggesties en alle vragen.
-
Barend Kuisstraat 4
10Alles is prima verlopen, goede communicatie, deskundig advies, afspraken goed nagekomen, fijn personeel, kortom perfect!!
-
Henk Guliker
10Era Makelaardij Zijlstra heeft ons huis verkocht en we zijn erg tevreden over deze betrouwbare en vakkundige makelaar. Ze hebben niet alleen veel kennis van zaken, maar zijn ook nog eens erg behulpzaam en vriendelijk. We raden ze van harte aan. Henk Guliker
-
Weteringkade 7
9makelaar was goed voorbereid bij de voorbespreking, handelde snel en doelmatig bij de uitvoering en tot standkoming van de verkoop.
-
Groenallee 57
9Wij zijn erg tevreden over deze makelaar. Het team is deskundig en weet waar het over praat. Tijdens het hele proces hebben wij goede service ervaren en werd alles duidelijk uitgelegd. Voor vragen konden wij altijd terecht en er werd snel en vriendelijk gereageerd. Dat gaf veel vertrouwen. Zelfs bij de aankoop van een nieuwe woning konden wij met vragen nog bij Joost terecht, wat wij als erg prettig hebben ervaren. Al met al een fijne samenwerking die wij zeker zouden aanbevel…