HR Home. Aandacht maakt het verschil.
"La atención hace la diferencia, para la mejor oferta."
HR Home is de geïntegreerde oplossing voor al jouw woonbehoeften. Van aankoop tot verkoop, styling en hypotheken – wij bundelen alle expertise onder één dak. Met een team van makelaars, hypotheekadviseurs en stylisten zorgen wij voor een vloeiende en persoonlijke ervaring. Wij geloven in de kracht van aandacht, want dat maakt het verschil tussen een huis en een thuis. Onze methode is gebaseerd op samenwerking, transparantie en kwaliteit...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nijlstraat 124
1448NZ Purmerend
€ 347.500 k.k.
€ 8.081/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 43 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Bromostraat 14
1448CC Purmerend
€ 550.000 k.k.
€ 4.783/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 148 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Lepelblad 34
1441VK Purmerend
€ 475.000 k.k.
€ 3.926/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Purmerenderweg 82
1461DK Zuidoostbeemster
€ 725.000 k.k.
€ 6.144/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 305 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lepelaarstraat 2 D
1452XM Ilpendam
€ 625.000 k.k.
€ 4.921/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Wherelanden 139
1441ZM Purmerend
€ 650.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 129 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (121)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
121 reseñas total
Funda
121 opiniones en Funda
-
Weidezicht 2
10De medewerkers van HR Home legde uit precies wat gingen gebeuren en kwam al hun afspraken na! We zijn 100% tevreden met de resultaat.
-
Stremselstraat 112
10Van start tot verkoop woning is het een hele prettige ervaring geweest. Zeer vriendelijke en deskundige medewerkers. Goede adviezen, mooie styling en presentatie. HR Home was heel persoonlijk en betrokken bij het hele proces
-
Meteorenweg 1018
9Top Team! Reageren snel en de communicatie tussen makelaar en verkoper is zeer goed. Zeker een aanrader.
-
Zuiderweg 185
9Prettig verloop, binnendienst zeer netjes en behulpzaam. Makelaar heb ik fijn contact mee (gehad). Net even anders werken en denken is wat zeker bij mij past.
-
Seevancksweg 7
9Goede begeleiding en ondersteuning met het verkoopproces van onze woning. Er staat een team voor je klaar en dat zie je eerlijkheidshalve wel terug in de courtage. Echter wel waar voor je geld. Lokale marktkennis icm een groot netwerk en vooral vriendelijke en kundige makelaars.
-
Frescobaldistraat 19
9Het contact verliep duidelijk en soepel, met passie en liefde voor de klant. En met een vernieuwde werkwijze.
-
Schoolstraat 9