Makelaars- en Adviesburo Broeders
"¡Asistencia y mediación honestas e informadas!"
Broeders makelaardij staat al meer dan 40 jaar bekend als een vertrouwd en betrouwbaar adres in de regio. Van bestaand tot nieuwbouw, van agrarisch tot bedrijfsonroerend goed: wij combineren verschillende expertise’s om u te begeleiden bij de belangrijkste keuzes in uw leven. Onze ervaring, netwerken en kennis zijn opgebouwd door jaren van samenwerking met aannemers, projectontwikkelaars en overheden. Sinds 1981 zijn wij gevestigd in Ch...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dongenseweg 14
5121PC Rijen
€ 495.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 365 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Raadhuisstraat 31
5131AK Alphen
€ 515.000 k.k.
€ 4.256/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nassaulaan 21
5111XD Baarle-Nassau
€ 395.000 k.k.
€ 2.842/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 261 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Kogelflesstraat 2
5111WB Baarle-Nassau
€ 589.000 k.k.
€ 4.237/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 224 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kapittelstraat 7 A
5126HA Gilze
€ 500.000 k.k.
€ 3.846/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nassaulaan 8
5111XE Baarle-Nassau
€ 625.000 k.k.
€ 4.921/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 790 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
33 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Pastoor van de Boschstraat 21
8Goedemorgen, Ik ben heel blij met de prijs waarvoor mijn huis is verkocht. Ik heb alles als prettig ervaren. Enig puntje van kritiek is dat het misschien wat fijner was geweest als we van te voren bijvoorbeeld wisten wanneer de biedingen zouden sluiten. Dat dat vooraf al iets duidelijker was geweest. Dat geeft dan misschien iets meer rust voor de verkoper. Maar verder vond ik alles goed geregeld hoor en ben blij met de keuze voor deze makelaar. Met vriendelijke groet, Denn…
-
Weegbree 18
9Veel kennis van de lokale markt. Gedegen onderzoek naar referentiemateriaal, kundig, strategisch advies en een goed voorspellend vermogen. Gebruikelijke courtage.
-
Titus Brandsmastraat 31
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue muy bueno. Nos mantuvieron bien informados de todos los desarrollos. Por correo electrónico y por teléfono. Después de las visitas, recibimos un correo electrónico, y también cuando la venta se puso a la vista todo fue bien explicado y discutido.
-
Korte Bedde 1
9Traducido por IALa comunicación fue fluida, profesional y de apoyo. ¡Especialmente cuando el proceso es un poco emocionante, la enfoque de apoyo por parte de Jacqueline y Ted ayuda enormemente a mantener la confianza!
-
Maalderijstraat 24
9Traducido por IABuen contacto con Jacqueline van Makelaars y Adviesburo Broeders en colaboración con Floris van Klijsen Makelaars & Adviseurs. Buena brochure y vendido muy rápido.