Huizenbemiddelaar Makelaardij
In Mierlo staat Huizenbemiddelaar Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we zowel kopers als verkopers op een professionele manier bij hun woningtransactie. Wij beloven transparantie, geduld en een persoonlijke aanpak in elke stap van het proces. Onze dienstverlening is gebaseerd op uitgebreide kennis van de lokale markt en een duidelijke werk...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Velhorstweide 24
5709MJ Helmond
€ 460.000 k.k.
€ 4.071/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 221 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Maatschappijstraat 13
5759NB Helenaveen
€ 465.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 239 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kouter 43
5422AA Gemert
€ 365.000 k.k.
€ 4.011/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 194 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Smirnoffstraat 32
5703GH Helmond
€ 420.000 k.k.
€ 2.745/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 235 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Heer van Rodestraat 38
5731VW Mierlo
€ 409.000 k.k.
€ 3.822/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 176 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Jan Visserhof 10 A
5709EA Helmond
€ 449.000 k.k.
€ 4.119/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (21)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
21 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
3 reseñas en Google
-
Wersakker 8
9Hoge gun factor. Ik bedoel, het is geen makelaar die met een Porsche Cayenne, BMW X5 oid en een dikke Rolex om z'n pols voor de deur rijden, maar gewoon lekker down to earth. Tevreden, over de persoon an sich, als ook over de prijs - kwaliteit verhouding. Zou hem een volgende keer weer benaderen. Dus ja: Aanrader!
-
Vinkelaan 221
8Goede en betrouwbare begeleiding in het verkooptraject. Sleuteloverdracht moet binnenkort nog plaatsvinden. Zeker aan te bevelen voor toekomstige verkopers van huizen in de regio.
-
Nuijeneind 24 47
8Traducido por IAMuy buena comunicación y ha reaccionado, al igual que en la venta de los inmuebles anteriores, rápido y adecuadamente, top. Gracias Martijn.
-
Zaagmolenweg 62
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue bueno, no hubo errores, estuvo disponible para nosotros y mantuvo contacto regular con nosotros.
-
Heuvel 9
10Traducido por IAMartijn es un corredor inmobiliario de primer nivel. Tiene conocimiento del sector, es meticuloso y siempre cumple con los plazos acordados. Ante preguntas responde rápidamente. En una próxima venta, lo volveremos a contratar.
-
de Wieken 8
10Traducido por IALa agente inmobiliaria es una verdadera agente inmobiliaria, llevo años trabajando con ellos y estoy realmente satisfecho, es una persona honesta y fiable, el precio también es bueno