Huizenbemiddelaar Makelaardij
In Mierlo staat Huizenbemiddelaar Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we zowel kopers als verkopers op een professionele manier bij hun woningtransactie. Wij beloven transparantie, geduld en een persoonlijke aanpak in elke stap van het proces. Onze dienstverlening is gebaseerd op uitgebreide kennis van de lokale markt en een duidelijke werk...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Velhorstweide 24
5709MJ Helmond
€ 460.000 k.k.
€ 4.071/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Maatschappijstraat 13
5759NB Helenaveen
€ 465.000 k.k.
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 239 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Kouter 43
5422AA Gemert
€ 365.000 k.k.
€ 4.011/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Smirnoffstraat 32
5703GH Helmond
€ 420.000 k.k.
€ 2.745/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Heer van Rodestraat 38
5731VW Mierlo
€ 409.000 k.k.
€ 3.822/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Jan Visserhof 10 A
5709EA Helmond
€ 449.000 k.k.
€ 4.119/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Wersakker 8
9Hoge gun factor. Ik bedoel, het is geen makelaar die met een Porsche Cayenne, BMW X5 oid en een dikke Rolex om z'n pols voor de deur rijden, maar gewoon lekker down to earth. Tevreden, over de persoon an sich, als ook over de prijs - kwaliteit verhouding. Zou hem een volgende keer weer benaderen. Dus ja: Aanrader!
-
Vinkelaan 221
8Goede en betrouwbare begeleiding in het verkooptraject. Sleuteloverdracht moet binnenkort nog plaatsvinden. Zeker aan te bevelen voor toekomstige verkopers van huizen in de regio.
-
Nuijeneind 24 47
8Zeer goede communicatie en heeft net zoals de verkoop van de vorige panden goed snel en adequaat gereageerd, top. Bedankt Martijn.
-
Zaagmolenweg 62
10Het contact met de makelaar was goed er waren geen fouten hij stond voor ons klaar en nam geregeld contact met ons .
-
Heuvel 9
10Martijn is een topmakelaar. Hij verstaat zijn vak, is nauwkeurig en komt afspraken na. Bij vragen reageert hij snel. Bij een volgende verkoop vragen we hem weer.
-
de Wieken 8
10De huizenbemidelaar Is een top makelaar ik doe al jaren zaken met ze Ben echt tevreden een echte eerlijk en betrouwbaar persoon de prijs is ook goed
-
Duinroosstraat 22
10Martijn is op de eerste plaats mens en dan makelaar: voor mij heel belangrijk. Deskundig en vriendelijk
-
Wildenborchlaan 38
10Martijn reageert snel en is heel open en eerlijk over de gang van zaken en verwachtingen. Hij schakelt snel en heeft de verkoop van ons huis soepel laten verlopen.