HOF Makelaar Taxateur
HOF Makelaar Taxateur staat voor betrouwbare en doelgerichte makelaarsdienstverlening in Hoofddorp en de omgeving. Wij zijn uw partner bij de verkoop of aankoop van uw woning en zorgen ervoor dat u met vertrouwen kunt kiezen voor de juiste oplossing. Onze ervaring en passie voor het makelaarsvak zorgen voor een persoonlijke aanpak, waarbij we onze klanten actief begeleiden vanaf de eerste stap tot en met het sluiten van de deal. Wij zij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Witsmeerstraat 12
2131ZP Hoofddorp
€ 410.000 k.k.
€ 5.256/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Amazonenstraat 41 H
1076LG Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 9.722/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Uiterweg 274
1431AW Aalsmeer
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 276 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Verlaat 60
2451ZR Leimuiden
€ 565.000 k.k.
€ 4.870/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 206 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Lauwers 28
2134ZT Hoofddorp
€ 435.000 k.k.
€ 5.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Friedalaan 35
1161TJ Zwanenburg
€ 539.000 k.k.
€ 4.944/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 305 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (61)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
61 reseñas total
Funda
8 opiniones en Funda
53 reseñas en Google
-
TOKS 39
10Vakkundig, klantvriendelijk, snelheid dienstverlening
-
Reinier Bos
10 -
Maria Vallejos
10Uitstekende taxateur Vincent) Heel prettig contact.
-
Annelotte Bakker
10 -
Monica Krop
10Snelle afhandeling taxatie / keurig op tijd
-
Carl Curfs
10Fijne communicatie en snelle afhandeling. Zeer tevreden!
-
pim ten Hooven
10Vlotte afhandeling en keurige rapportage. Aan te raden als u op zoek bent naar een koopwoning of uw huis te koop wilt zetten.
-
Varun Gurjar
10Geweldige ervaring en een tijdig rapport.
-
Berry van Ruth
10 -
S
10 -
Pavane 3
10Vincent is heel goed bereikbaar, voor kleine vragen maar ook de belangrijkste en grote vragen. Hij denkt met je mee en denkt aan alle details. De verkoop verliep zorgeloos voor ons, top als je de eerste keer een woning verkoopt!
-
Colin Jonkhout
10 -
S Domotor
10Uitstekende service - professioneel, grondig en binnen 24 uur een duidelijke waardebepaling afgerond. Een echte aanrader!
-
Wil Olie
10 -
Petra Van Rijn
10 -
Marjolein W.
10 -
Jack van Dooren
10Traducido por IAMuy satisfecho con la rápida, fluida y adecuada manera en que Vincent van HOF Makelaardij & Taxateur entregó un informe de tasación a finales de diciembre, alrededor de las fiestas, con gran rapidez. El informe fue completamente satisfactorio.
-
Silvia Casas
10Traducido por IA"Una experiencia fantástica. Muy profesional y eficiente, y ha realizado un trabajo excelente determinando con precisión el valor de nuestra casa soñada. Una verdadera recomendación."