HOF Makelaar Taxateur
HOF Makelaar Taxateur staat voor betrouwbare en doelgerichte makelaarsdienstverlening in Hoofddorp en de omgeving. Wij zijn uw partner bij de verkoop of aankoop van uw woning en zorgen ervoor dat u met vertrouwen kunt kiezen voor de juiste oplossing. Onze ervaring en passie voor het makelaarsvak zorgen voor een persoonlijke aanpak, waarbij we onze klanten actief begeleiden vanaf de eerste stap tot en met het sluiten van de deal. Wij zij...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Witsmeerstraat 12
2131ZP Hoofddorp
€ 410.000 k.k.
€ 5.256/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Amazonenstraat 41 H
1076LG Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 9.722/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 54 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Uiterweg 274
1431AW Aalsmeer
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- 276 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Verlaat 60
2451ZR Leimuiden
€ 565.000 k.k.
€ 4.870/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 206 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Lauwers 28
2134ZT Hoofddorp
€ 435.000 k.k.
€ 5.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Friedalaan 35
1161TJ Zwanenburg
€ 539.000 k.k.
€ 4.944/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 305 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (61)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
61 Bewertungen insgesamt
Funda
8 Bewertungen auf Funda
53 Bewertungen bei Google
-
TOKS 39
10Vakkundig, klantvriendelijk, snelheid dienstverlening
-
Reinier Bos
10 -
Maria Vallejos
10Uitstekende taxateur Vincent) Heel prettig contact.
-
Annelotte Bakker
10 -
Monica Krop
10Snelle afhandeling taxatie / keurig op tijd
-
Carl Curfs
10Fijne communicatie en snelle afhandeling. Zeer tevreden!
-
pim ten Hooven
10Vlotte afhandeling en keurige rapportage. Aan te raden als u op zoek bent naar een koopwoning of uw huis te koop wilt zetten.
-
Varun Gurjar
10Geweldige ervaring en een tijdig rapport.
-
Berry van Ruth
10 -
S
10 -
Pavane 3
10Vincent is heel goed bereikbaar, voor kleine vragen maar ook de belangrijkste en grote vragen. Hij denkt met je mee en denkt aan alle details. De verkoop verliep zorgeloos voor ons, top als je de eerste keer een woning verkoopt!
-
Colin Jonkhout
10 -
S Domotor
10Uitstekende service - professioneel, grondig en binnen 24 uur een duidelijke waardebepaling afgerond. Een echte aanrader!
-
Wil Olie
10 -
Petra Van Rijn
10 -
Marjolein W.
10 -
Jack van Dooren
10Übersetzt durch KISehr zufrieden mit der schnellen, flüssigen und angemessenen Art und Weise, in der Vincent van HOF Makelaardij & Taxateur Ende Dezember, um die Feiertage, mit hoher Geschwindigkeit ein Bewertungsbericht geliefert hat. Der Bericht war vollständig zu unserer Zufriedenheit.