Woon4you Makelaars & Taxateurs
"Realistische professionals met no nonsens aanpak"
Frank van der Zalm is een ervaren makelaar met veel kennis en passie voor de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in zowel koop- als verkooptransacties en helpt klanten van harte bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van hun huis. Met zijn geduldige en persoonlijke aanpak zorgt hij ervoor dat elke klant zich op zijn gemak voelt tijdens het hele proces. Hij heeft jarenlang ervaring in de regio en kent de ma...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Muntstraat 159
2165VH Lisserbroek
€ 499.000 k.k.
€ 4.339/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Koninginneweg 29
2161ZA Lisse
€ 385.000 k.k.
€ 5.274/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Heereweg 173 A
2161BC Lisse
€ 325.000 k.k.
€ 5.702/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Laan van Turkenburg 23
2411VN Bodegraven
€ 625.000 k.k.
€ 3.811/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 180 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Polderpeil 304
2408SE Alphen aan den Rijn
€ 569.000 k.k.
€ 3.979/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Punterhof 14
2162LC Lisse
€ 469.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 109 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (68)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
68 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Faleriolaan 191
10Traducido por IAWoon4you makelaars es un equipo comprometido de expertos que piensan flexiblemente contigo. Con conocimiento especializado, profesionalidad pero tambien un tono personal agradable he dado mucha importancia a los diversos consejos y ayuda que he recibido.
-
Hans Luiken
10Waar veel makelaars nu kiezen voor een scherpe prijsstelling met als gevolg minstens 20 bezichtigingen. Dat betekent dat je telkens je huis op orde moet hebben en dus ook iedere keer je huis uit moet. Veel belangstelling levert uiteindelijk de gewenste vraagprijs op maar het geeft veel onrust. Nick vheeft veel mensen in zijn portefeuille en pikte daar de juiste uit en die koper wist dat hij met een top prijs zou moeten komen want de markt optrommelen had altijd nog gekund. Met weinig rumoer en gedoe heb ik de hoofdprijs gekregen. Daar ben ik ontzettend blij mee.
-
Strausslaan 41
10Het hele team is betrokken, vakkundig en fijne communicatie. Afspraken worden nagekomen en ook de bereikbaarheid is heel goed. Voor zowel aan- als verkoop zeer aan te bevelen!
-
Hellen Van Der Poel
10Super fijn geholpen door Janneke met de aankoop van ons eerste huis!