Koop Lenstra Makelaars o.z.
"Abriendo puertas juntos"
Een huis kopen of verkopen is een belangrijk en vaak complexe stap. Wij staan graag bij u aan de kant om dit proces soepel en geruststellend te maken. Onze nadruk ligt op uw belangen, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk telt. Wij combineren ervaring met persoonlijke aandacht om de juiste oplossing voor u te vinden. Onze expertise strekt zich uit over verschillende regio’s, waaronder Breukelen, Kockengen, Loenen aan de Vecht, Abco...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147
3621GJ Breukelen
€ 495.000 k.k.
€ 4.024/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 156 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eendrachtlaan 75
3621DE Breukelen
€ 575.000 k.k.
€ 5.529/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Port Broclede 22
3621VP Breukelen
Compra: € 415.000 k.k.
Alquiler: € 1.950 p/m
€ 19/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Koningin Wilhelminaplein 42
3628BS Kockengen
€ 475.000 k.k.
€ 5.588/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- 208 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Prinses Beatrixweg 2
3628BL Kockengen
€ 449.000 k.k.
€ 4.236/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wiardi Beckmanstraat 123
3621HC Breukelen
€ 385.000 k.k.
€ 4.425/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (62)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
62 reseñas total
Funda
31 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Nicky Krete
10Roel heeft ons vakkundig geholpen bij de aankoop en verkoop van ons huis. Hij is goed bereikbaar, scherp in onderhandelingen en goed onderbouwd met data in zijn aanpak. Ik kan hem zeker aanraden en zou weer van zijn diensten gebruik maken als de situatie zich voordoet.
-
Sleutelbloem 17
10Wij zijn erg tevreden over Roel en zijn team. Hij legde duidelijk uit hoe het verkooptraject werkt en hielp ons goed bij het klaarmaken van de woning voor de foto’s. Ons huis is uiteindelijk voor een hoger bedrag dan verwacht verkocht. Wij raden KoopLenstra zeker aan.
-
Linnaeusdreef 47
10Zeer reële en klantgerichte benadering. Erg fijn contact, korte lijntjes. Eerlijk en behulpzaam. Geen poespas.
-
Glaskruid 9
9Goed advies en goed marktkennis van de huizen die verkocht stonden of verkocht waren, hierdoor is ons huis goed gepositioneerd in de markt en was het snel verkocht. Ook de begeleiding daarna was goed.
-
Brenda van Rijn
10Professionele, betrokken en zorgvuldige begeleiding rond de verkoop van onze woning. Kennen en voelen de markt goed aan en hebben onze belangen prima vertegenwoordigd. Raden dit makelaarskantoor dan ook van harte aan.
-
Glaskruid 13
9Traducido por IA¡Pensar bien! ¡También sobre la decoración! ¡Colocado rápidamente! ¡Vendido rápido! ¡Personal muy amable! ¡Agradable conmigo! ¡Recomendado!