Lemmens Makelaardij staat voor betrouwbare en doeltreffende makelaarsdienst in Tilburg. Met een sterke focus op klantgerichtheid en marktkennis, helpen wij u zowel bij de aankoop als verkoop van woningen en bedrijfsruimtes. Onze ervaring in de regio garandeert een persoonlijke en professionele benadering, waarbij uw wensen centraal staan. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop en verhuur. Onze werkwijze is...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Coba Pulskenslaan 9
5025WD Tilburg
€ 335.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 122 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Anna Paulownahof 91
5038VW Tilburg
€ 325.000 k.k.
€ 4.851/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Baronielaan 15
5052BX Goirle
€ 815.000 k.k.
€ 4.116/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 453 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Hooistraat 12
5025KE Tilburg
€ 369.000 k.k.
€ 4.291/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Postelse Hoeflaan 59 a
5042KB Tilburg
€ 250.000 k.k.
€ 4.716/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Kasteeldreef 26
5046CT Tilburg
€ 345.000 k.k.
€ 2.923/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 113 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
44 opiniones en Funda
-
Hagelkruisstraat 26
10Esther is een topvrouw. Ze is een mensenmens die weet hoe met verschillende types om te gaan en heeft veel kennis van de markt. Ze zet net dat stapje extra voor je en dat is heel fijn als je (in de voor mij) onbekende en hysterische makelaarswereld op zoek bent naar een huis.
-
Henriette Ronnerstraat 92
10Esther is zeer deskundig en staat de potentiele klanten zeer goed te woord. Daarnaast heeft zij alles goed geregeld,zowel met de koper als de notaris. Ook heeft zij geholpen bij de inrichting voor de verkoop.
-
Postelse Hoeflaan 59 a
10Zeer vriendelijke en vakkundige makelaar die snel en direct werkt. Dit allemaal voor een uitmuntende prijs en kwaliteit verhouding
-
Grevenbichtstraat 52
10Betrokken en deskundig aankoopmakelaar. Ze denkt echt met je mee, geeft goed advies waar je op moet letten. Een betrouwbaar partner die het kopen van een woning stuk makkelijker en prettig maakt. Simpel te bereiken via whatsapp en bellen. Zet zich echt in om de beste deal te realiseren.
-
Beethovenlaan 199
10Esther Lemmens is een TOP- makelaar. Kundig, en op en top voor de klant. Altijd is ze voor je bezig, zelfs in de avond in het weekend, of in haar vakantie. Ze is van alles op de hoogte, helpt waar nodig, en geeft goede tips. Wij zouden haar zeker aanbevelen als je op zoek bent naar een makelaar.