Bos Makelaars
"Personal, involucrado y confiable"
Bos Makelaars in Wormerveer staat al meer dan 50 jaar bekend als een echte familiebedrijf dat mensen begeleidt bij de belangrijkste stappen in hun leven: het kopen of verkopen van een woning. Onze kleinschalige werkwijze zorgt ervoor dat persoonlijke aandacht geen belofte is, maar de kern van alles wat we doen. Bij ons ben je niet gewoon een klant; we nemen de tijd om jou écht te leren kennen, luisteren naar je wensen en denken mee. Of...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kattenlaan 66
1054KA Amsterdam
€ 1.445.000 k.k.
€ 9.507/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 65 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Willem de Zwijgerlaan 76 2
1056JT Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.839/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Zonnedauwstraat 10
1531SM Wormer
€ 900.000 k.k.
€ 6.206/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 634 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Polanenstraat 70 A
1013WB Amsterdam
€ 449.000 k.k.
€ 8.472/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Maurice Chevalierstraat 15
1311HA Almere
€ 519.000 k.k.
€ 4.254/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 315 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Florastraat 87
1531TB Wormer
€ 375.000 k.k.
€ 5.281/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (22)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
22 reseñas total
Funda
13 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Zonnedauwstraat 10
10Ons contact met makelaardij Bos was van het begin af aan uitstekend. Klaas is een serieuze en aimabele makelaar die zijn vak goed verstaat. Die "onze" zaak perfect aanvoelde. Snel kon schakelen om ons in korte tijd goed van advies te dienen.
-
Een funda gebruiker
10Klaas is een heel prettige makelaar om mee samen te werken. Hij verstaat zijn vak; geeft goede adviezen, luistert nauwkeurig naar de wensen van zijn klant, doet aan verwachtingsmanagement, is rustig en betrouwbaar, communiceert prettig. Bedankt Klaas!
-
Bickerslaan 11
10Topkantoor met een sublieme service. Overal wordt aangedacht. Snelle reactie op vragen of opmerkingen
-
Breestraat 81
9Traducido por IAUn agente competente conoce la Zaanstreek. Guía tranquila. Sabe lo que ocurre en el mercado interior
-
Dr. C.W.H. van Raaltenpark 5
9Traducido por IAConocíamos al padre de los hermanos Bos. No hacen otra cosa que lo que hace su padre, no venden castillos de aire ni bonitas palabras. Gracias a Klaas pudimos ofrecer con éxito desde el extranjero. Klaas había establecido una buena estrategia. Klaas es orientado al servicio.
-
Lagedijk 13 A
10Traducido por IA¡Qué buena agencia inmobiliaria! Klaas y Henny han acompañado muy bien el proceso de venta. Comunicación clara, siempre nos mantuvieron informados a tiempo y con conocimiento. Mucho contacto personal con ambos, y toman todo el tiempo necesario para asesorar y responder preguntas. En resumen, excelente servicio. Muchas gracias Klaas y Henny.