Ben Mordang Makelaardij
"¡Grandioso con un enfoque personalizado!"
Sinds 1998 is Ben Mordang Makelaardij actief in Maastricht en de omgeving. In die tijd zijn veel veranderingen opgetreden, zoals de overstap van huis-aan-huisbladen naar digitale platforms voor het presenteren en verkopen van woningen. Onveranderd gebleven is onze persoonlijke full-service aanpak, waarbij we je vanaf de eerste kennismaking begeleiden tot en met de overdracht bij de notaris. Wij adviseren je op alle belangrijke stappen,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Praaglaan 26
6229HJ Maastricht
€ 549.000 k.k.
€ 4.774/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 296 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Via Regia 16 C
6217JS Maastricht
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
In de Winkel 28
6241DL Bunde
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 284 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Scharnerweg 24
6224JH Maastricht
€ 450.000 k.k.
€ 3.061/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 185 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Geneinde 48
6223GT Maastricht
€ 398.000 k.k.
€ 2.992/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 415 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Busschuttenpoort 13 B 10
6211WB Maastricht
€ 690.000 k.k.
€ 6.106/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (59)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
59 reseñas total
Funda
33 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Tom Schaepkens
10Taxatie Snel, helder en volgens verwachting.
-
Jules Huntjens
10Via Ben Mordang Makelaardij ons appartement in Sittard verkocht. Onze makelaar Louis reageerde heel snel op onze vragen en heeft met zijn goede kennis van de markt ons appartement voor een mooie prijs verkocht. Wij zijn super tevreden over het hele verkoopproces.
-
Pletzersstraat 29 A
10Zeer tevreden over Mordang makelaardij de 2 de woning die ze voor ons met goed resultaat verkopen. Heldere duidelijke communicatie en goed bereikbaar als er vragen waren. Mijn aanbeveling voor iedereen kies voor Mordang makelaardij! Thanks.
-
Pallashof 26
10Louis Mordang is een top makelaar met verstand van zaken! Hij heeft ons zeer goed geholpen in de verkoop van ons huis.
-
Eveline Camps
10Traducido por IALouis nos ha acompañado super bien en la venta de la casa. Es amable, responde rápidamente (también los fines de semana) y hace más de lo que tendría que hacer. Gracias
-
Via Regia 2 A
8Traducido por IAPlacer y muy preciso. Los acuerdos eran claros y se cumplieron conforme.
-
Salernolaan 18
9Traducido por IAPrimer contacto, líneas cortas, ejecución adecuada y cumplimiento de acuerdos. Por lo tanto, el servicio está bien organizado.
-
Tom van der Nat
10Traducido por IA¡Servicio fenomenal! Por eso la calificación máxima. Contacto agradable y buen conocimiento de los negocios. ¡Totalmente TOP!