Ben Mordang Makelaardij
"Groß im persönlichen Ansatz!"
Sinds 1998 is Ben Mordang Makelaardij actief in Maastricht en de omgeving. In die tijd zijn veel veranderingen opgetreden, zoals de overstap van huis-aan-huisbladen naar digitale platforms voor het presenteren en verkopen van woningen. Onveranderd gebleven is onze persoonlijke full-service aanpak, waarbij we je vanaf de eerste kennismaking begeleiden tot en met de overdracht bij de notaris. Wij adviseren je op alle belangrijke stappen,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Resedastraat 16
6214TP Maastricht
€ 295.000 k.k.
€ 4.275/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- 196 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Demertstraat 27
6227AM Maastricht
€ 475.000 k.k.
€ 3.467/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 355 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Praaglaan 26
6229HJ Maastricht
€ 549.000 k.k.
€ 4.774/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 296 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Via Regia 16 C
6217JS Maastricht
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
In de Winkel 28
6241DL Bunde
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 284 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Scharnerweg 24
6224JH Maastricht
€ 450.000 k.k.
€ 3.061/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 185 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (59)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
59 Bewertungen insgesamt
Funda
33 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Tom Schaepkens
10Taxatie Snel, helder en volgens verwachting.
-
Jules Huntjens
10Via Ben Mordang Makelaardij ons appartement in Sittard verkocht. Onze makelaar Louis reageerde heel snel op onze vragen en heeft met zijn goede kennis van de markt ons appartement voor een mooie prijs verkocht. Wij zijn super tevreden over het hele verkoopproces.
-
Pletzersstraat 29 A
10Zeer tevreden over Mordang makelaardij de 2 de woning die ze voor ons met goed resultaat verkopen. Heldere duidelijke communicatie en goed bereikbaar als er vragen waren. Mijn aanbeveling voor iedereen kies voor Mordang makelaardij! Thanks.
-
Pallashof 26
10Louis Mordang is een top makelaar met verstand van zaken! Hij heeft ons zeer goed geholpen in de verkoop van ons huis.
-
Eveline Camps
10Übersetzt durch KILouis hat uns bei dem Verkauf des Hauses super begleitet. Er ist freundlich, reagiert schnell (auch an Wochenenden) und tut mehr als er müsste. Danke
-
Via Regia 2 A
8Übersetzt durch KIFreude und sehr genau. Vereinbarungen waren klar und wurden entsprechend eingehalten.
-
Salernolaan 18
9Übersetzt durch KIGutes Erstkontakt, kurze Linien, angemessene Umsetzung und Einhaltung von Vereinbarungen. Die Service ist also gut organisiert.
-
Tom van der Nat
10Übersetzt durch KISuper Service! Daher die maximale Bewertung. Angenehme Kommunikation und gute Kenntnisse der Materie. Total TOP!