Aelmans Driessens Makelaars
Aelmans Driessens Makelaars staat voor persoonlijk advies en uitstekende kennis van de lokale markt. Onze medewerkers zijn goed op de hoogte van de huizenmarkt in Beek en omgeving, waardoor we jou betrouwbaar kunnen begeleiden bij de verkoop, verhuur of aankoop van een woning. Bovendien bieden we taxaties en hypotheekadviezen aan, zodat je elke stap van de woonreis met vertrouwen kunt maken. Als NVM-makelaar voldoen we aan hoge kwalitei...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Steenstraat 44
6176CM Spaubeek
€ 235.000 k.k.
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Molenberg 22
6191KM Beek
€ 420.000 k.k.
€ 5.060/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 383 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Irenestraat 8
6191AV Beek
€ 299.000 k.k.
€ 2.769/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 402 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Seipgensstraat 4
6164HP Geleen
€ 369.000 k.k.
€ 2.976/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Agnes Printhagenstraat 28
6161EK Geleen
€ 345.000 k.k.
€ 2.018/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 171 m²
- Fläche des Grundstücks
- 197 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Marie Koenenstraat 15
6191BT Beek
€ 365.000 k.k.
€ 3.802/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- 282 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (41)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
41 Bewertungen insgesamt
Funda
15 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Burg Strijkersstraat 29
9Zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor * Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. * Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Helderheid m.b.t. eigen kostenplaatje. * Nakomen van afspraken tijdens het gehele verkooptraject.
-
Pater Kusterspad 20
10Aelmans Driessen heeft ons van dag een zeer vakkundig begeleid bij de verkoop. Wij willen de heer John Driessen bedanken voor alles wat hij voor ons heeft gedaan.
-
Looiwinkelstraat 30
10Zeer prettig, open contact. Alles heel vlug en correct afgerond. Zeer tevreden, we zullen, als er ooit een volgende keer komt, weer voor deze makelaar kiezen
-
Kennedystraat 37
9Übersetzt durch KIJohn Driessen und der Unterstützer Tess Glaesmaekers waren zugänglich und glücklich informell in der Herangehensweise und Kommunikation.
-
Oranjesingel 16
10Übersetzt durch KIEine direkte Herangehensweise an einem überfüllten Markt. Tun, was versprochen wurde und das zusammen mit fehlerfreier Kommunikation während des gesamten Prozesses.
-
Henri Hermanslaan 420
10Übersetzt durch KISchöne interne Kommunikation. Gleichmäßige Reaktion auf Fragen. Appartement gut und schnell verkauft. Würde Elmans Driessens bei jedem anderen empfehlen.