ERA Focus Makelaars Kennemerland B.V.
"QUEREMOS IR CON UD."
In de woningmarkt van vandaag is het belangrijk om goed geïnformeerd en ondersteund te worden tijdens zo’n grote keuzes. Veel mensen ervaren het kopen of verkopen van een woning als een complex proces waarbij veel details en stappen meegeleverd moeten worden. Wij willen hiermee verandering brengen door ruimte te maken voor persoonlijk contact en gedetailleerd advies. Onze makelaars in Kennemerland werken vanuit Heemskerk en bedienen een...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
George Bizetstraat 7
1921DX Akersloot
€ 345.000 k.k.
€ 5.149/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Jo Imminkstraat 9
1902MG Castricum
€ 775.000 k.k.
€ 5.201/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 172 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Jan van Kuikweg 191
1962WD Heemskerk
€ 469.500 k.k.
€ 4.155/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 208 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hans van Kilsdonklaan 63
1948BB Beverwijk
€ 579.500 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Cornelis Matersweg 102
1943GZ Beverwijk
€ 475.000 k.k.
€ 4.847/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Brakersweg 43
1901XX Castricum
€ 619.000 k.k.
€ 4.154/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 370 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (70)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
70 reseñas total
Funda
68 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Kerkemeer 49
10Wat een fijne makelaar. Nuchter, reeel, kundig en erg aardig, je voelt je meteen op je gemak. Hij heeft ons geholpen met zowel de aankoop als de verkoop van onze woning. Een aanrader!
-
Martin Luther Kingstraat 14
10Zeer deskundige en prettige begeleiding door het hele proces heen. Goede kennis van de materie en volop ondersteuning waar nodig. Fijne, hartelijke mensen waarmee je prettig samenwerkt. Van harte aanbevolen!
-
Promenade 11
10Marc is een hele fijne makelaar. Hij komt altijd warmtelijk en vrolijk over en was zeer betrokken bij ons proces tijdens de verkoop van het huis van onze moeder.
-
Markt 66
9Ik ben bij ERA Focus Makelaars terechtgekomen op aanbeveling van de (ex) buren die een jaar eerder hun huis via deze makelaar hadden verkocht. Goede tip want ondanks dat mijn appartement om de één of andere onverklaarbare reden langer te koop heeft gestaan dan verwacht is het nu toch voor een prima prijs verkocht. Patrick heeft mij vakkundig door het gehele proces heen begeleid en was zeer betrokken. Ook was hij goed bereikbaar wanneer ik vragen had. Kortom dus een prima ervari…
-
Aletta Jacobsstraat 127
10Helemaal perfect. Goed/snel/direct contact. Duidelijk, vriendelijk en behulpzaam
-
Saarstraat 8
9Het contact. met Patrick Jansen van ERA Focus verliep uitstekend en voldeed ruimschoots aan onze verwachtingen. Wij bevelen ERA Focus, zowel als aan- als verkoopmakelaar, dan ook ten zeerste aan.