De Makelaers | Zaanstad
"Sin cargo de A a Z"
De Makelaers is een jong NVM-kantoor met een eigen visie waarbij de klant centraal staat. Inmiddels hebben we bijna 25 jaar ervaring en geloven in een no-nonsense aanpak. We staan met beide benen op de grond en gaan alleen voor kwaliteit. In korte tijd zijn wij uitgegroeid tot een toonaangevend makelaarskantoor met een frisse kijk op zaken, gespecialiseerd in de woningmakelaardij. Tijden veranderen, dus ook de makelaardij! Door middel v...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Arisstraat 62
1531EH Wormer
€ 300.000 k.k.
€ 6.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Boschjesstraat 20
1541KJ Koog aan de Zaan
€ 325.000 k.k.
€ 4.333/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 101 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Briljant 56
1703GR Heerhugowaard
€ 310.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Smeeke Ven 171
1566CK Assendelft
€ 375.000 k.k.
€ 5.682/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 66 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Zwaluwstraat 38
1521XV Wormerveer
€ 275.000 k.k.
€ 4.741/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Zocalo 24
1566SN Assendelft
€ 395.000 k.k.
€ 4.293/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (41)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
41 reseñas total
Funda
21 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Vinkenstraat 3
9Contact verliep zeer prettig, kon met al mijn vragen terecht . Werd goed geadviseerd en op de hoogte gehouden van alle te nemen stappen.werd altijd vriendelijk en geduldig te woord gestaan. Begeleidde mij zeer rustig bij eventuele twijfels van mijn kant. Prettig mens.
-
Witte Ring 123
10Wij kijken met enorm veel tevredenheid terug op de samenwerking met Jeffrey (en kantoor) als onze makelaar. Vanaf dag één is het hele proces vlekkeloos verlopen. Jeffrey en zijn collega's hebben ons uitstekend begeleid, dachten proactief mee en waren altijd bereikbaar voor vragen of advies. Alles is tot in de puntjes geregeld en volledig naar onze wens verlopen, wat ons veel rust en vertrouwen heeft gegeven gedurende het hele traject. De professionele aanpak, duidelijke communic…
-
Nathan Marimuthu
10Erg prettige samenwerking met de Makelaers gehad! David heeft tijdens het hele proces duidelijk gecommuniceerd. Echt een aanrader.
-
Burgemeester Swartstraat 2 a
10Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking met David en Ashley! Vanaf het eerste moment waren ze betrokken, professioneel en prettig in de communicatie. Ze vulden elkaar goed aan en stonden altijd klaar om onze vragen te beantwoorden. Dankzij hun kennis van de markt en doordachte aanpak is onze woning snel verkocht tegen een mooie prijs. We werden gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden en volledig ontzorgd. David en Ashley zijn een topteam en wi…