ERA Focus Makelaars Kennemerland B.V.
"WE ARE WITH YOU"
In de woningmarkt van vandaag is het belangrijk om goed geïnformeerd en ondersteund te worden tijdens zo’n grote keuzes. Veel mensen ervaren het kopen of verkopen van een woning als een complex proces waarbij veel details en stappen meegeleverd moeten worden. Wij willen hiermee verandering brengen door ruimte te maken voor persoonlijk contact en gedetailleerd advies. Onze makelaars in Kennemerland werken vanuit Heemskerk en bedienen een...
Current housing stock
-
- Available
George Bizetstraat 7
1921DX Akersloot
€ 345.000 k.k.
€ 5.149/m²
ASave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Jo Imminkstraat 9
1902MG Castricum
€ 775.000 k.k.
€ 5.201/m²
ASave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- 172 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Jan van Kuikweg 191
1962WD Heemskerk
€ 469.500 k.k.
€ 4.155/m²
CSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 208 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hans van Kilsdonklaan 63
1948BB Beverwijk
€ 579.500 k.k.
A+Save as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 151 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Cornelis Matersweg 102
1943GZ Beverwijk
€ 475.000 k.k.
€ 4.847/m²
CSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 166 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Brakersweg 43
1901XX Castricum
€ 619.000 k.k.
€ 4.154/m²
FSave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- 370 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (70)
Review platforms
BronscoresTotal score
70 total reviews
Funda
68 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Kerkemeer 49
10Wat een fijne makelaar. Nuchter, reeel, kundig en erg aardig, je voelt je meteen op je gemak. Hij heeft ons geholpen met zowel de aankoop als de verkoop van onze woning. Een aanrader!
-
Martin Luther Kingstraat 14
10Zeer deskundige en prettige begeleiding door het hele proces heen. Goede kennis van de materie en volop ondersteuning waar nodig. Fijne, hartelijke mensen waarmee je prettig samenwerkt. Van harte aanbevolen!
-
Promenade 11
10Marc is een hele fijne makelaar. Hij komt altijd warmtelijk en vrolijk over en was zeer betrokken bij ons proces tijdens de verkoop van het huis van onze moeder.
-
Markt 66
9Ik ben bij ERA Focus Makelaars terechtgekomen op aanbeveling van de (ex) buren die een jaar eerder hun huis via deze makelaar hadden verkocht. Goede tip want ondanks dat mijn appartement om de één of andere onverklaarbare reden langer te koop heeft gestaan dan verwacht is het nu toch voor een prima prijs verkocht. Patrick heeft mij vakkundig door het gehele proces heen begeleid en was zeer betrokken. Ook was hij goed bereikbaar wanneer ik vragen had. Kortom dus een prima ervari…
-
Aletta Jacobsstraat 127
10Translated by AIPerfect. Good/fast/direct contact. Clear, friendly and helpful
-
Saarstraat 8
9Translated by AIThe contact with Patrick Jansen from ERA Focus went excellently and more than met our expectations. We wholeheartedly recommend ERA Focus, both as a buyer's agent and as a seller's agent.