Rietveld Makelaars
"¡Fuerte en TAREAS del hogar!"
Bij Rietveld Limmen staan we voor u klaar met verkoop en aankoop van woningen. Vanaf een gratis intakegesprek tot de notariële overdracht zorgen wij voor een soepele verkoop. Wij zoeken actief naar kopers en onderhandelen voor u, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over de verkoopproces. Bij het kopen van een woning helpen wij u snel en doeltreffend. Wij houden u op de hoogte van nieuw beschikbare woningen en beoordelen samen met u...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Pagenlaan 12
1906CT Limmen
€ 995.000 k.k.
€ 6.633/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 810 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Admiraal de Ruyterlaan 89
1901VT Castricum
€ 325.000 k.k.
€ 4.392/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Driehuizerweg 2 Z 2
1934PR Egmond aan den Hoef
€ 285.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 55 m²
- Área del lote
- 177 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hogeweg 68
1906CG Limmen
€ 935.000 k.k.
€ 7.030/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 675 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Meidoornlaan 27
1906WR Limmen
€ 565.000 k.k.
€ 4.520/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 325 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hogeweg 12
1906CA Limmen
€ 550.000 k.k.
€ 5.238/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 306 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (147)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
147 reseñas total
Funda
104 opiniones en Funda
43 reseñas en Google
-
De Kuil 27
7Contact verliep goed, soms wat traag maar geen problemen. Er werd goed geluisterd naar wat we zelf wilden.
-
De Vereeniging 22
9Traducido por IABuena conocimiento del mercado local. La casa tardó un poco más en venderse de lo previsto inicialmente, pero el contacto y el servicio permanecieron buenos. Personal muy amable.
-
Enterij 18
9Vriendelijk en behulpzaam. Rogier is een aardige man die ik al een tijd ken. Kon goed samenwerken. Prima gast
-
Jan Schepers
8Zeer goede en prettige makelaar Mark is deskundig en geeft goede adviezen Lotte op kantoor is ook fijn in de omgang en deskundig.
-
Den Burglaan 28
10De behulpzaamheid en deskundigheid van Rogier, en Rietveld in het algemeen, is super. Je merkt aan alles dat ze verstand van zaken hebben. Ze hebben me in het hele proces meegenomen. Niet alleen met de verkoop van mijn huidige huis, maar ook bij de koop van mijn nieuwe huis en de bezichtigingen die zich daaraan vooraf gingen. Ik zou ze zeker als makelaar aanraden.
-
Korbeellaan 7
9Kernwoorden bij Rogier: deskundig, communicatief (goed luisteren), attent (bij snel wisselende omstandigheden), ruimte gevend ook als hij net iets anders dacht dan wij voorstelden.
-
Kapelweg 33
10Professioneel, ruim voldoende aandacht voor de klant, communicatie verloopt heel prettig. Fijn om nog een keer zaken met betrokken personen, deze makelaardij te doen.