Rietveld Makelaars
"Stark bei HAUSaufgaben!"
Bij Rietveld Limmen staan we voor u klaar met verkoop en aankoop van woningen. Vanaf een gratis intakegesprek tot de notariële overdracht zorgen wij voor een soepele verkoop. Wij zoeken actief naar kopers en onderhandelen voor u, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over de verkoopproces. Bij het kopen van een woning helpen wij u snel en doeltreffend. Wij houden u op de hoogte van nieuw beschikbare woningen en beoordelen samen met u...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Pagenlaan 12
1906CT Limmen
€ 995.000 k.k.
€ 6.633/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 810 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Admiraal de Ruyterlaan 89
1901VT Castricum
€ 325.000 k.k.
€ 4.392/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Driehuizerweg 2 Z 2
1934PR Egmond aan den Hoef
€ 285.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 55 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hogeweg 68
1906CG Limmen
€ 935.000 k.k.
€ 7.030/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 675 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Meidoornlaan 27
1906WR Limmen
€ 565.000 k.k.
€ 4.520/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 325 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hogeweg 12
1906CA Limmen
€ 550.000 k.k.
€ 5.238/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 306 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (147)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
147 Bewertungen insgesamt
Funda
104 Bewertungen auf Funda
43 Bewertungen bei Google
-
De Kuil 27
7Contact verliep goed, soms wat traag maar geen problemen. Er werd goed geluisterd naar wat we zelf wilden.
-
De Vereeniging 22
9Goede kennis van de lokale markt. Huis duurde wat langer om te verkopen dan in eerste instantie verwacht maar het contact en de service bleven goed. Super vriendelijk personeel.
-
Enterij 18
9Vriendelijk en behulpzaam. Rogier is een aardige man die ik al een tijd ken. Kon goed samenwerken. Prima gast
-
Jan Schepers
8Zeer goede en prettige makelaar Mark is deskundig en geeft goede adviezen Lotte op kantoor is ook fijn in de omgang en deskundig.
-
Den Burglaan 28
10De behulpzaamheid en deskundigheid van Rogier, en Rietveld in het algemeen, is super. Je merkt aan alles dat ze verstand van zaken hebben. Ze hebben me in het hele proces meegenomen. Niet alleen met de verkoop van mijn huidige huis, maar ook bij de koop van mijn nieuwe huis en de bezichtigingen die zich daaraan vooraf gingen. Ik zou ze zeker als makelaar aanraden.
-
Korbeellaan 7
9Kernwoorden bij Rogier: deskundig, communicatief (goed luisteren), attent (bij snel wisselende omstandigheden), ruimte gevend ook als hij net iets anders dacht dan wij voorstelden.
-
Kapelweg 33
10Professioneel, ruim voldoende aandacht voor de klant, communicatie verloopt heel prettig. Fijn om nog een keer zaken met betrokken personen, deze makelaardij te doen.