De Makelaardije
Okay, I need to create a revised office description for De Makelaardije in Roosendaal. The goal is to build trust and clearly show what the office excels at. Let me start by looking at the context provided. First, the primary source is profileText, but it's empty. So I'll rely on the structured fields next. The office is called De Makelaardije, located in Roosendaal. Their services include Verkoop, Aankoop, and Financieel advies. They s...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nieuw-Vossemeersedijk 9
4681RG Nieuw-Vossemeer
€ 599.000 k.k.
€ 4.538/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 1518 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nieuwe Huizen 13
4811TK Breda
€ 245.000 k.k.
€ 6.622/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 37 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Druivenberg 27
4708DX Roosendaal
€ 392.500 k.k.
€ 3.568/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Schaepmanlaan 16
4641BX Ossendrecht
€ 360.000 k.k.
€ 3.214/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 156 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Boomgaardstraat 34
4701HG Roosendaal
€ 339.000 k.k.
€ 3.606/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 148 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Thorbeckelaan 185
4708MG Roosendaal
€ 1.095.000 k.k.
€ 2.992/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 366 m²
- Área del lote
- 700 m²
- Habitaciones de dormir
- 9
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
7 opiniones en Funda
25 reseñas en Google
-
Robert Kochstraat 17
10Britta heeft ons geweldig geholpen met de verkoop van onze woning! Ik zou de Makelaardije iedereen aanraden als je op een professionele manier je woning wilt verkopen.
-
Giovanni Franken
10Ik wil graag mijn grote waardering uitspreken voor Coby als makelaar. De verkoop van mijn huis speelde in een complexe en emotioneel beladen periode, maar Coby is daarin constant professioneel, betrokken en vasthoudend gebleven. Wat vooral opviel, was haar inzet om de verkoop daadwerkelijk rond te krijgen. Ze dacht mee, schakelde snel, hield overzicht en liet niet los wanneer het lastig werd. Geen mooie praatjes, maar doen wat nodig is. Dat gaf vertrouwen en rust in een traject waarin dat allesbehalve vanzelfsprekend was. Dankzij haar doorzettingsvermogen, heldere communicatie en kennis van zaken is de verkoop uiteindelijk succesvol afgerond. Ik ben haar daar oprecht dankbaar voor en kan Coby zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die een makelaar zoekt die er écht voor je staat.
-
Andy Maas
10Traducido por IABritta ha hecho un buen trabajo con la venta de nuestra casa. Ha hecho un trabajo fenomenal y logrado un precio de venta muy bonito con el cual estamos muy contentos. Mucho más de lo esperado. También tienen muchas conexiones, por lo que te liberas de muchas cosas, muy bien como la próxima vez que busquemos otra vez un agente inmobiliario volveremos.