Jenneskens Makelaardij
Jenneskens Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning in de regio Cuijk. Wij begripvol begeleiden u bij elke stap van de woningmarkt, zodat u met vertrouwen kunt kiezen of verkopen. Onze expertise ligt in het combineren van marktkennis met een klantgerichte aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, taxaties, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, flexibel en gericht op uw wensen. Met c...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Grotestraat 90 b
5431DM Cuijk
€ 325.000 k.k.
€ 4.643/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Wegedoorn 116
5432ER Cuijk
€ 368.000 k.k.
€ 3.345/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 184 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Beenhouwersplein 5
5441BV Oeffelt
€ 499.000 k.k.
€ 3.590/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 404 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Polkastraat 41
6544RE Nijmegen
€ 385.000 k.k.
€ 4.278/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Dr vd Broekstraat 2
5431TT Cuijk
€ 390.000 k.k.
€ 3.482/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 192 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Buizenberg 25
5434SP Vianen NB
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 500 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (21)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
21 reseñas total
Funda
8 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
T
10Zeer prettige adviseur die ruim de tijd neemt om alle documenten, vragen en opties door te nemen. Wanneer iets niet duidelijk was, kreeg ik snel een reactie. Daarnaast gaf de adviseur bij nieuwe documenten of wijzigingen altijd aan dat dit via mail, telefoon of in persoon besproken kan worden zodat er altijd een passende manier van communiceren is. Zeker aan te raden!
-
Gruttohorst 6
10Het was zoals altijd top had dit met niemand anders willen doen ze heeft ons super geholpen in deze moeilijke tijd
-
Robijnlaan 76
10Kundige makelaar, met veel ervaring. Eerlijk en goed bereikbaar. Zeer tevreden. Duidelijk uitleg en vriendelijk.
-
Sam de geest
10Traducido por IADesde 2019, clientes satisfechos de Jenneskens. Nos ayudaron con la compra de nuestra casa, seguros y ahora un préstamo para la reforma. Todo el mundo allí es muy amable, rápido en la acción y saben de qué hablan. ¡Definitivamente recomendado para que te ayuden en Jenneskens!
-
Robijnlaan 51
10Traducido por IADespués de más de 20 años como cliente en Jenneskens Makelaardij y Oficina de Seguros, estoy otra vez sorprendido positivamente por la excelente atención y asesoramiento personalizado que he recibido. Al comprar mi nueva vivienda y vender mi casa actual, fui especialmente bien apoyado por Josée. Su compromiso, conocimiento y comunicación clara hicieron que todo el proceso fuera suave y agradable. En resumen, estoy extremadamente satisfecho con el servicio de…