KIN Makelaars Dongen
"Venta de viviendas con un drive!"
KIN Makelaars Dongen staat bekend om een actieve en resultaatgerichte aanpak bij de verkoop, aankoop en verhuur van woningen. In de regio worden jaarlijks duizenden transacties afgerond, met een sterke focus op klanttevredenheid en transparante communicatie. Door middel van een gedegen adviesbureau, waarin realistische en eerlijke informatie centraal staat, helpen we klanten bij elke stap van de woningtransactie. Onze specialisaties omv...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Julianastraat 40
5104ER Dongen
€ 359.000 k.k.
€ 4.432/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Achter de Bergen 28
5104BX Dongen
€ 359.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Hoge Ham 44
5104JG Dongen
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Torenstraat 45
5104GE Dongen
€ 375.000 k.k.
€ 3.676/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 289 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bijvoetstraat 28
5103MG Dongen
€ 925.000 k.k.
€ 4.205/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- 576 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Thorbeckelaan 29
5103BT Dongen
€ 525.000 k.k.
€ 4.008/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 315 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (87)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
87 reseñas total
Funda
55 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Aakpark 16
10Snelle en persoonlijke service. Goed bereikbaar. Ook ‘s avonds indien nodig. Goede ontzorging in al het regelwerk.
-
Kerkebosdreef 53
8Alles naar tevredenheid verlopen contact was prettig en corect. We kunnen deze makelaar iedereen aanbevelen.
-
Crispijnhof 14
10De verkoop verliep snel. Ook verliep het zoals de makelaar had voorspeld. Wel was het hoogste bod hoger dan de makelaar had voorspeld. Dit kwam doordat het wel een heel hoog bod was t.o.v. de andere bieders. Heel tevreden over Gaby en zijn team korte lijntjes en lekker de vaart erin.
-
Schoolsticht 50
10KIN is een prima makelaar die ons geholpen heeft de woning snel, voor een goede prijs een op een aangename manier te verkopen.
-
Merijn van de Erve
10Erg prettig om mee samen te werken, hebben kennis van de lokale markt en weten hoe ze dingen moeten aanpakken! Ook de communicatie met makelaar, maar ook zeker met kantoor, was erg prettig!
-
Koen Severijns
10Goede club mensen. Uitstekend geholpen met goede adviezen. Ook goed bereikbaar.
-
Schoolsticht 35
10Het contact verliep uitstekend en alle gemaakte afspraken werden nagekomen. Het eindresultaat na verkoop was uitstekend.
-
Gladioolstraat 17
9Prettige samenwerking. Snel reactie bij vragen en opmerkingen. Netjes te woord gestaan door medewerkers.
-
Ploegschaar 33