Noortje van der Maat Makelaardij
In de regio Roosendaal staat Noortje van der Maat Makelaardij bekend als een betrouwbare partner voor wie het vertrouwen in de woningmarkt belangrijk is. Met een persoonlijke aanpak en kundigheid op het gebied van woningtransacties, biedt dit makelaarskantoor een zorgvuldige en transparante benadering voor iedere klant. Met een focus op persoonlijk advies en kundigheid, zorgt Noortje van der Maat ervoor dat elke transactie soepel verloo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kloosterstraat 70
4701KK Roosendaal
€ 475.000 k.k.
€ 4.612/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Agathalaan 4
4724BP Wouw
€ 545.000 k.k.
€ 3.893/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 1016 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Kolfwei 29
4724ES Wouw
€ 349.500 k.k.
€ 3.360/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Evelindeflat 30
4707EX Roosendaal
€ 255.000 k.k.
€ 3.493/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Kruisstraat 28
4735RG Zegge
€ 389.500 k.k.
€ 1.794/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 217 m²
- Área del lote
- 513 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Gripvelden 59
4707ZB Roosendaal
€ 369.500 k.k.
€ 2.799/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 205 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (19)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
19 reseñas total
Funda
17 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Evelindeflat 30
10Noortje is altijd bereikbaar, houdt zich aan de afspraken, is duidelijk en kundig. Geeft goede adviezen, heeft goede contacten. Kortom: een betere makelaar vindt je niet.
-
Kruisstraat 28
10We zijn vanaf het begin uitstekend begeleid en ze was ook altijd bereikbaar voor alle vragen die we hadden, ik zal haar dus zeker aanbevelen!
-
Vincentiusstraat 15
9Noortje verkoopt voor ons inmiddels het tweede huis binnen een paar jaar. Ze werkt efficiënt, denkt actief mee, is goed bereikbaar en houdt ons als verkopers continu op de hoogte van de voortgang. Ze is realistisch en professioneel: een echt no-nonsense adres.
-
Damstraat 46 a
10Traducido por IA¡Una agente inmobiliaria increíble! Muy profesional, comprometida y accesible. La comunicación fue buena y sencilla. La recomendaría a todo el mundo.
-
Waterstraat 26
10Traducido por IAExcelente experiencia con Noortje van der Maat. Es extremadamente competente, alegre e inspiradora — exactamente lo que necesitas al vender tu vivienda. La comunicación fue clara y fluida, y el resultado estuvo a la altura. ¡Definitivamente recomendable!
-
Flintdijk 60
10Traducido por IAServicio rápido, casa vendida rápidamente a un buen precio. Al tener preguntas, respuesta rápida. Todo en conjunto una buena experiencia con Noortje
-
Vrouwemadestraat 8