HelderinHuizen.nl
"¡La fuerza de una mirada fresca!"
In 2009 startte Christa haar makelaarskantoor in Groningen. Na een aantal jaren woonde ze in Amersfoort - Vathorst en zag daar de kans om een vestiging op te richten. Sindsdien werken we actief in zowel Groningen als Amersfoort. Ons team bestaat uit vier vrouwen met samen meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Wij zijn vooroplopend in een snel veranderende markt, met een sterke vrouwelijke aanpak en veel kennis van zaken. Onze klantge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kraneweg 99 a
9718JM Groningen
€ 485.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Victoriameer 147
3825VR Amersfoort
€ 915.000 k.k.
€ 5.545/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 290 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Terschellingkade 182
3826DJ Amersfoort
€ 720.000 k.k.
€ 5.373/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Riesenberg 19
3825GD Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.276/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 178 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Valutaboulevard 13
3825BS Amersfoort
€ 699.000 k.k.
€ 3.410/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 366 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Prinses Margrietstraat 13
9744CL Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.313/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 121 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (64)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
64 reseñas total
Funda
41 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Koningin Wilhelminalaan 19
9Super fijn team, professioneel, meedenkend en super aardig. Ik zou Helder in Huizen echt iedereen aanraden. Geen macho cultuur, lekker nuchter en houd zich aan de afspraken. Wij hebben veel met Renee te maken gehad. Hele fijne warme vrouw. Denkt mee, is oprecht en het was gewoon gezellig!
-
studio crikvenica
10Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact viel direct de duidelijke aanpak op: het verkoopplan was helder, goed doordacht en gaf ons veel vertrouwen. Tijdens het hele proces was de communicatie snel, transparant en prettig — we werden steeds goed op de hoogte gehouden. Wat ons daarnaast extra opviel, is dat zelfs andere makelaars die de opdracht uiteindelijk niet kregen, zich lovend uitlieten over deze makelaar. Dat bevestigde voor ons nog eens dat we de juiste keuze hadden gemaakt. Ook de presentatie van onze woning was van hoog niveau. De foto’s waren professioneel en aantrekkelijk, en de fotograaf dacht actief mee om het huis zo goed mogelijk in beeld te brengen. Daarnaast was de assistent-makelaar zeer betrokken en behulpzaam, wat het hele proces nog prettiger maakte. Tot slot hebben we de persoonlijke en vriendelijke benadering als zeer positief ervaren. Er werd echt met ons meegedacht en geen vraag was te veel. Dankzij deze professionele én betrokken werkwijze is de verkoop soepel en succesvol verlopen. Absoluut een aanrader!