HelderinHuizen.nl
"Le pouvoir d'un regard neuf !"
In 2009 startte Christa haar makelaarskantoor in Groningen. Na een aantal jaren woonde ze in Amersfoort - Vathorst en zag daar de kans om een vestiging op te richten. Sindsdien werken we actief in zowel Groningen als Amersfoort. Ons team bestaat uit vier vrouwen met samen meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Wij zijn vooroplopend in een snel veranderende markt, met een sterke vrouwelijke aanpak en veel kennis van zaken. Onze klantge...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kraneweg 99 a
9718JM Groningen
€ 485.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Victoriameer 147
3825VR Amersfoort
€ 915.000 k.k.
€ 5.545/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 290 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Terschellingkade 182
3826DJ Amersfoort
€ 720.000 k.k.
€ 5.373/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Riesenberg 19
3825GD Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.276/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 178 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Valutaboulevard 13
3825BS Amersfoort
€ 699.000 k.k.
€ 3.410/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 205 m²
- Superficie du terrain
- 366 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Prinses Margrietstraat 13
9744CL Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.313/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 121 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (64)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
64 avis total
Funda
41 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Koningin Wilhelminalaan 19
9Traduit par l'IATrès bon groupe, professionnel, empathique et super sympa. Je recommanderais vraiment Helder in Huizen à tout le monde. Aucune culture macho, bien ancré dans la réalité et tient ses engagements. Nous avons beaucoup travaillé avec Renee. Très belle femme chaleureuse. Elle réfléchit, est sincère et c’était juste sympa !
-
studio crikvenica
10Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact viel direct de duidelijke aanpak op: het verkoopplan was helder, goed doordacht en gaf ons veel vertrouwen. Tijdens het hele proces was de communicatie snel, transparant en prettig — we werden steeds goed op de hoogte gehouden. Wat ons daarnaast extra opviel, is dat zelfs andere makelaars die de opdracht uiteindelijk niet kregen, zich lovend uitlieten over deze makelaar. Dat bevestigde voor ons nog eens dat we de juiste keuze hadden gemaakt. Ook de presentatie van onze woning was van hoog niveau. De foto’s waren professioneel en aantrekkelijk, en de fotograaf dacht actief mee om het huis zo goed mogelijk in beeld te brengen. Daarnaast was de assistent-makelaar zeer betrokken en behulpzaam, wat het hele proces nog prettiger maakte. Tot slot hebben we de persoonlijke en vriendelijke benadering als zeer positief ervaren. Er werd echt met ons meegedacht en geen vraag was te veel. Dankzij deze professionele én betrokken werkwijze is de verkoop soepel en succesvol verlopen. Absoluut een aanrader!