Brouwers Makelaars
"¡Entusiasta, abierto y motivado!"
Marc Brouwers is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Zijn werkzaamheden omvatten zowel particuliere als commerciële transacties, waarbij hij zich inzet voor een soepele en betrouwbare handel. Door zijn geduldige en professionele aanpak heeft hij zich een goede naam opgebouwd in de regio. Hij luistert aa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rijnbeekstraat 368
5913GP Venlo
€ 210.000 k.k.
€ 3.231/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Pater Beekerplein 6
5941CB Velden
€ 365.000 k.k.
€ 3.967/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Julianastraat 12
5911AX Venlo
€ 689.000 k.k.
€ 3.589/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 192 m²
- Área del lote
- 198 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
In het Veld 2
5926VZ Venlo
€ 895.000 k.k.
€ 4.475/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 800 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
2e Lambertusstraat 7
5921HW Venlo
€ 399.000 k.k.
€ 2.810/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Maasstraat 100
5935AM Steyl
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 392 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (80)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
80 reseñas total
Funda
52 opiniones en Funda
28 reseñas en Google
-
Tegelseweg 213
10We hadden een zeer prettig contact, duidelijk, korte lijnen, snelle updates, zakelijk maar ook aimabel. We zijn zeer tevreden over de begeleiding en afhandeling van de verkoop.
-
Schillerstraat 90
9Een heel betrokken makelaar welke verstand had van de huidige markt. Niks was teveel en daarmee heeft ze bij mij de gunfactor.
-
XXXkasaxx XXX
2 -
Caesarlaan 9
10Traducido por IA¡Buena agencia inmobiliaria! ¡Rápida y precisa. Asesoramiento sólido y rápido en responder. Definitivamente recomendaría a Brouwers!
-
Kramersstraat 23
10Ze weten precies waar ze mee bezig zijn en regelen alles voor je En er wordt heel goed contact met je gehouden gewoon top Mocht ik nog een keertje een makelaar nodig hebben dan wordt het weer brouwers makelaar
-
Oude Pastoriestraat 28
9Prettige en deskundige begeleiding. Al het werk werd ons uit handen genomen. Ook goede tips bij prijsonderhandelingen. Ik kan Brouwers Makelaar zeker aanbevelen.
-
Ruijsstraat 125
10Traducido por IAMuy agradable y amable para trabajar juntos. Cumple todas las citas. Consejo experto sobre qué precio puedes ponerle a la casa para la venta. Son honestos y confiables, no exageran en el precio.
-
Lijsterweg 4
10Traducido por IALa consejera fue buena y tenían una buena sensación con el agente inmobiliario. Nos mantuvieron bien informados sobre todo. ¡Definitivamente recomendable!