Brouwers Makelaars
"Enthusiastisch, offen & engagiert!"
Marc Brouwers is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Zijn werkzaamheden omvatten zowel particuliere als commerciële transacties, waarbij hij zich inzet voor een soepele en betrouwbare handel. Door zijn geduldige en professionele aanpak heeft hij zich een goede naam opgebouwd in de regio. Hij luistert aa...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Rijnbeekstraat 368
5913GP Venlo
€ 210.000 k.k.
€ 3.231/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Pater Beekerplein 6
5941CB Velden
€ 365.000 k.k.
€ 3.967/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- 228 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Julianastraat 12
5911AX Venlo
€ 689.000 k.k.
€ 3.589/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 192 m²
- Fläche des Grundstücks
- 198 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
In het Veld 2
5926VZ Venlo
€ 895.000 k.k.
€ 4.475/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 200 m²
- Fläche des Grundstücks
- 800 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
2e Lambertusstraat 7
5921HW Venlo
€ 399.000 k.k.
€ 2.810/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Maasstraat 100
5935AM Steyl
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 392 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (80)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
80 Bewertungen insgesamt
Funda
52 Bewertungen auf Funda
28 Bewertungen bei Google
-
Tegelseweg 213
10We hadden een zeer prettig contact, duidelijk, korte lijnen, snelle updates, zakelijk maar ook aimabel. We zijn zeer tevreden over de begeleiding en afhandeling van de verkoop.
-
Schillerstraat 90
9Een heel betrokken makelaar welke verstand had van de huidige markt. Niks was teveel en daarmee heeft ze bij mij de gunfactor.
-
XXXkasaxx XXX
2 -
Caesarlaan 9
10Super fijne makelaardij!! Snel en accuraat. Gedegen advies en snel in het contacteren. Ik zou Brouwers zeker adviseren!
-
Kramersstraat 23
10Ze weten precies waar ze mee bezig zijn en regelen alles voor je En er wordt heel goed contact met je gehouden gewoon top Mocht ik nog een keertje een makelaar nodig hebben dan wordt het weer brouwers makelaar
-
Oude Pastoriestraat 28
9Prettige en deskundige begeleiding. Al het werk werd ons uit handen genomen. Ook goede tips bij prijsonderhandelingen. Ik kan Brouwers Makelaar zeker aanbevelen.
-
Ruijsstraat 125
10Übersetzt durch KISehr nett und freundlich, mit dem man zusammenarbeiten kann. Kommt zu allen Terminen. Fachkundiger Rat, mit welchem Preis man das Haus zum Verkauf stellen kann. Sie sind ehrlich und zuverlässig und setzen nicht zu hoch an.
-
Lijsterweg 4
10Übersetzt durch KIDer Rat war gut und wir hatten ein gutes Gefühl bei dem Makler. Wir wurden über alles gut informiert. Auf jeden Fall zu empfehlen!