Makelaarshuys Johanna en Gijs
"JOHANNA EN GIJS piensan contigo!"
Makelaarshuys Johanna en Gijs staat voor een persoonlijke, betrouwbare en open aanpak. Wij zijn altijd bereikbaar en luisteren naar jouw wensen om je vastgoeddroom te realiseren. Of het nu gaat om de verkoop van je huidige woning, het kopen van een droomwoning of het opstellen van een taxatierapport, wij staan voor je klaar. Onze directe en transparante communicatie zorgt ervoor dat het proces van kopen of verkopen zo soepel mogelijk ve...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
de Roy van Zuidewijnlaan 12
4818GB Breda
€ 995.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 195 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Petrusstraat 19
4834WR Breda
€ 540.000 k.k.
€ 4.390/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Beethovenlaan 22
4904MH Oosterhout
€ 400.000 k.k.
€ 3.008/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Twaalfbunder 9
4823BJ Breda
€ 595.000 k.k.
€ 4.190/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 357 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Aida de Mirandaplein 117
4816DB Breda
€ 539.000 k.k.
€ 5.674/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Sint Jorisveld 27
4849CK Dorst
€ 475.000 k.k.
€ 4.567/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 185 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (135)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
135 reseñas total
Funda
108 opiniones en Funda
27 reseñas en Google
-
Stijn Streuvelslaan 8
10Heel fijn contact , snel en duidelijk antwoord op onze vragen. Zeer professioneel , mochten we nogmaals verhuizen gaan we zeker terug naar Johanna en Gijs
-
Lous van Beusekomlaan 95
10Makelaarshuys Johanna en Gijs, daar wordt je als verkoper gewoon gelukkig van. Vanaf de intake tot aan de bezichtigingen en de onderhandelingen ze nemen alles voor je uithanden. Het hele team denkt met je mee en staat je te woord op het moment dat je vragen hebt m.b.t. de verkoop en de daarbij behorende rompslomp . Als je op een professionele, deskundige en op een fijne en prettige manier je huis wilt verkopen kan ik niet anders dan Makelaashuys Johanna en Gijs aanraden. …
-
Gaffelstraat 12
10Als je huis wil verkopen via Johanna en Gijs makelaars, dat kan ik echt iedereen aanraden. Alles wordt stap voor stap gedaan. Duidelijke afspraken, goede communicatie. Je wordt echt van a tot z begeleid.
-
Sananda Dieleman
10In 2025 is onze woning verkocht door makelaarshuys Johanna en Gijs. We hebben gekozen voor hen nadat we een zeer positieve ervaring hebben gehad met een eerdere bezichtiging van een ander huis. De makelaar was open en oprecht. Gijs had alle tijd en geduld voor onze vragen (we hadden er veel) tijdens en na de bezichtiging. Altijd terugbellen en een eerlijk verhaal maakte dat we de keuze hebben gemaakt om ons huis te laten verkopen door Johanna en Gijs. Ook in het verkoopproces hebben we het werken met hen als zeer prettig ervaren door de persoonlijke en professionele aanpak. Johanna was deze keer ons eerste aanspreekpunt. Met veel kennis, duidelijke analyses van de markt en goed inlevingsvermogen verliep de samenwerking soepel. We zijn erg blij met het proces van verkopen en de verkoop zelf. Een extra compliment gaat uit naar de fotografe voor de prachtige foto's en een verbluffend filmpje. Zowel voor de koper als verkoper vinden wij Johanna en Gijs + hun team een absolute aanrader!