Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken
"¿Curioso sobre el (exceso de) valor de tu casa? Llama a Jan"
Bij Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken in Leusden zijn we al 30 jaar actief als NVM makelaar en vertrouwd met de regio Amersfoort, Utrechtse Heuvelrug en Woudenberg. Ons kantoor in Business Center Leusden aan de Fokkerstraat 12 ligt centraal en is goed bereikbaar, vlak bij de A28. Of je nu wilt kopen, verkopen of een waardebepaling nodig hebt, we helpen je graag met persoonlijk advies en een duidelijk plan. Onze ervaring in het t...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Mecklenburglaan 15
3843BN Harderwijk
€ 535.000 k.k.
€ 4.246/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 464 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Westerwoud 21
3931DJ Woudenberg
€ 925.000 k.k.
€ 5.968/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 581 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Veensekom 5
3831RC Leusden
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Eremietenhove 3
3834XL Leusden
€ 425.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Ringweg-Randenbroek 78 E
3816CM Amersfoort
€ 325.000 k.k.
€ 4.513/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Gangboord 60
3823TH Amersfoort
€ 470.000 k.k.
€ 4.196/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (69)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
69 reseñas total
Funda
39 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Gangboord 60
9Op aanraden van een vriend schakelden wij Jan Huisman in. Jan begrijpt de woningmarkt als geen ander, luistert naar je wensen en denkt proactief met je mee. Dankzij zijn vakkundige en snelle aanpak is het ons gelukt om binnen een maand een mooi huis te kopen! Vooral het sparren over de mogelijkheden, zijn kritische blik bij bezichtigingen en het bepalen van de juiste biedstrategie waren erg waardevol. Zoek je een betrouwbare aankoopmakelaar? Dan is Jan een absolute aanrader. …
-
Lage Maten 5
9Het was een fijn contact, heldere communicatie en een goede begeleiding. Er werd goed en adequaat mee gedacht
-
Van Ginkellaan 19
10Jan Huisman is een positieve man die een rustige sfeer met zich mee brengt. Hij nam ons goed mee tijdens de huisbezichtigen en doorlopen van documenten. Wij raden Jan Huisman Makelaar zeker aan.
-
Houtvester 18
10Vriendelijk en deskundig. Reageert snel op vragen, heeft het hele verkoop proces soepel voor ons laten verlopen.
-
Pieter van Vollenhovenstraat 11
9Ooit kochten wij het appartement met deze makelaar en ook verkochten wij dit appartement met Jan Huisman . Alles verliep vlotjes, korte lijntjes en een zeer vriendelijke man ! Zeker zou ik deze makelaar aanbevelen ! Fijne samenwerking.
-
Elise Fe
10Jan en Marjan hebben ons in zeer korte tijd aan een hele mooie en geschikte woning geholpen in een fijne wijk. Jan is heel kundig en heeft veel kennis van de wijken in Amersfoort, Leusden en omstreken. Hij hielp ons, samen met Marjan, om vlot en adequaat op de juiste woning te reageren. Wij zijn jullie erg dankbaar!