Makelaardij de Parel
"¡El Corredor de Amersfoort - Vathorst!"
Makelaardij De Parel heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een vertrouwd en betrouwbaar adres in de regio. Beginnend in Vathorst, waar we al sinds 2002 actief zijn, hebben wij ons geleid tot Amersfoort Centrum. Onze ervaring in de regio is diep geworteld, met kennis van elke straat en hoek. Inmiddels beschikken we over twee locaties: één in Vathorst en een tweede aan de Hendrik van Viandenstraat 7. De keuze voor deze locatie was...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ammerzodenlaan 51
3826KK Amersfoort
€ 978.000 k.k.
€ 5.015/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 195 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kornwerderzand 6
3823ZA Amersfoort
€ 535.000 k.k.
€ 4.421/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Sprengenberg 134
3825GZ Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 4.950/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Paulinapolder 72 B
3825LR Amersfoort
€ 425.000 k.k.
€ 6.071/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Zeldertsedreef 17
3824EJ Amersfoort
€ 575.000 k.k.
€ 3.885/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- 60 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Moerasslak 26
3824HS Amersfoort
€ 500.000 k.k.
€ 3.906/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (273)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
273 reseñas total
Funda
172 opiniones en Funda
101 reseñas en Google
-
Arabische Zee 28
10Vanaf het begin was het contact en communicatie vriendelijk, duidelijk en efficiënt. Er was goede begeleiding door het hele verkoopproces heen. Het was snel verkocht.
-
Piaamstraat 9
10Persoonlijke benadering. Reageert snel en adequaat zonder de persoon uit t oog te verliezen. Heel prettig en bovenal vakkundig.
-
Piet Mondriaanlaan 439
9Goed,qua prijs, belang en aandacht. Tevens de goede doelgroep bereikt. Snel gewerkt. Service en kwaliteit goed.
-
Wageningseberg 106
10Het contact met deze makelaar verliep heel goed . Goed geluisterd naar wat wij zochten en heel goed geholpen met de aankoop en alle zaken die geregeld moesten worden.
-
Comomeer 8
10Harro van de Parel luistert naar je en heeft een gedegen plan om je huis zo goed mogelijk te verkopen. Goede foto's, samen door het huis heen en veel contact om belangrijke zaken door te nemen. Duidelijke feedback tav de bezichtigingen en een goede begeleiding bij de uiteindelijke verkoop. Alles zeer duidelijk uitgelegd en een superfijne ervaring.
-
Hamersveldseweg 32
10We zijn van begin tot eind van het verkooptraject fijn begeleid. Professioneel, persoonlijk en betrouwbaar.
-
Sikkemapad 3
10Het contact verliep uitstekend. Zowel met makelaar als me kantoor. Goede feedback na bezichtiging en snel helder antwoord als er vragen waren. Ze hebben van het toch best spannende verkoopproces een ontspannen proces gemaakt.
-
Tiellaan 106
10Wederom zeer tevreden . Ik kan geen negatief punt bedenken . Erg blij om zo goed , vakkundig , vriendelijk , behulpzaam geholpen te worden bij dit intense proces . Het begon al met de mooie foto’s en de drone beelden . Het totaal plaatje klopt Een snelle verkoop van ons huis is door jullie gerealiseerd Bedankt