Makelaardij de Parel
"The Real Estate Agent of Amersfoort - Vathorst!"
Makelaardij De Parel heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een vertrouwd en betrouwbaar adres in de regio. Beginnend in Vathorst, waar we al sinds 2002 actief zijn, hebben wij ons geleid tot Amersfoort Centrum. Onze ervaring in de regio is diep geworteld, met kennis van elke straat en hoek. Inmiddels beschikken we over twee locaties: één in Vathorst en een tweede aan de Hendrik van Viandenstraat 7. De keuze voor deze locatie was...
Current housing stock
-
- Available
Baak van Hellevoetsluis 15
3826GN Amersfoort
€ 625.000 k.k.
€ 4.735/m²
ASave as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- 120 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Ammerzodenlaan 51
3826KK Amersfoort
€ 978.000 k.k.
€ 5.015/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 195 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kornwerderzand 6
3823ZA Amersfoort
€ 535.000 k.k.
€ 4.421/m²
ASave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 144 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Sprengenberg 134
3825GZ Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 4.950/m²
ASave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Paulinapolder 72 B
3825LR Amersfoort
€ 425.000 k.k.
€ 6.071/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Zeldertsedreef 17
3824EJ Amersfoort
€ 575.000 k.k.
€ 3.885/m²
ASave as favorite- Living area
- 148 m²
- Land area
- 60 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (273)
Review platforms
BronscoresTotal score
273 total reviews
Funda
172 reviews on Funda
101 reviews on Google
-
Arabische Zee 28
10Vanaf het begin was het contact en communicatie vriendelijk, duidelijk en efficiënt. Er was goede begeleiding door het hele verkoopproces heen. Het was snel verkocht.
-
Piaamstraat 9
10Translated by AIPersonal approach. Reacts quickly and appropriately without losing sight of the person. Very pleasant and above all professional.
-
Piet Mondriaanlaan 439
9Goed,qua prijs, belang en aandacht. Tevens de goede doelgroep bereikt. Snel gewerkt. Service en kwaliteit goed.
-
Wageningseberg 106
10Translated by AIThe contact with this real estate agent went very well. Listened well to what we were looking for and helped very well with the purchase and all matters that had to be settled.
-
Comomeer 8
10Translated by AIHarro van de Parel listens to you and has a solid plan to sell your house as well as possible. Good photos, going through the house together and lots of contact to get important matters done. Clear feedback on viewings and good guidance during the final sale. Everything explained very clearly and a superb experience.
-
Hamersveldseweg 32
10We zijn van begin tot eind van het verkooptraject fijn begeleid. Professioneel, persoonlijk en betrouwbaar.
-
Sikkemapad 3
10Het contact verliep uitstekend. Zowel met makelaar als me kantoor. Goede feedback na bezichtiging en snel helder antwoord als er vragen waren. Ze hebben van het toch best spannende verkoopproces een ontspannen proces gemaakt.
-
Tiellaan 106