Ir directamente al contenido
Logotipo de Alberti Garantiemakelaars BV

Willem van Millenberchstraat 18

5611PS Eindhoven • Noord-Brabant

Disponible

€ 725.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 741.350

Precio de compra /m²: € 4.560

Galería de fotos

Descripción

Op een rustige locatie in het centrum gelegen zeer ruime authentieke en royaal, vooroorlogs herenhuis met een riante woonkamer en een fijne, in 2009 uitgebouwde woonkeuken. De riante woning is voorzien van 4 flinke slaapkamers (voorheen 5) met de mogelijkheid om een 5e slaapkamer te creëren en een nieuwe badkamer van 2022. Vele authentieke elementen zijn mooi bewaard gebleven: het glas-in-lood, de paneeldeuren en sierlijsten op de plafonds. Ook is er een fijne stadstuin met berging en achterom! In 2022 zijn nagenoeg alle kozijnen vernieuwd en voorzien van HR++ beglazing. De woning is gelegen midden in het centrum van Eindhoven met alle gewenste voorzieningen binnen handbereik. De Willem van Millenberchstraat is een rustige straat met veel karakteristieke woningen. Bent u op zoek naar een ruim, vooroorlogs herenhuis met 159 m2 woonoppervlakte in het centrum van Eindhoven dan moet u deze woning beslist zien! INDELING: BEGANE GROND: Overdekte entree. Authentieke, hoge vestibule met originele tegelvloer en deels betegelde wandafwerking. Prachtige glas-in-lood ramen rondom de voordeur en ook bij en rondom de binnendeur met toegang tot de hal. Meterkast met 12 groepen en 2 aardlekschakelaars. De hal is voorzien van de originele tegel vloer, stucwerk wandafwerking en trapopgang naar de 1e verdieping. Ruim 8 meter diepe woonkamer met houten vloer, stucwerk wandafwerking, hoog plafond met sierlijsten en fraaie glas-in-lood boven ramen aan de voorzijde. Originele servieskast aan de achterzijde en een schouw (het rookkanaal is nu afgesloten) in het midden van de woonkamer. Originele paneeldeuren met glas-in-lood boven ramen. In 2009 uitgebouwde woonkeuken aan de achterzijde. De woonkeuken is voorzien van een tegelvloer, inbouwspots, er is een flinke lichtstraat en openslaande tuindeuren naar de achtertuin. Rechte keukenopstelling met een vaatwasser, afzuigkap en verschillende opberglades en kastjes. Het fornuis met oven en de koel/vriescombinatie zijn ter overname. Toegang tot de bijkeuken. De bijkeuken is voorzien van een tegelvloer en een duo deur naar de achtertuin. De aansluitingen voor de wasapparatuur bevinden zich hier. Deels betegeld toilet met hangcloset. 1E VERDIEPING: Overloop met tapijt vloer, stucwerk wandafwerking en bergkast. Slaapkamer 1 aan de voorzijde, voorheen 2 slaapkamers, met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking en 2 inbouwkasten. Slaapkamer 2 aan de achterzijde met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking en inbouwkast. Moderne, in 2022 vernieuwde badkamer. De badkamer bevindt zich aan de achterzijde en is voorzien van een inloopdouche, hangcloset, wastafel met meubel, inbouwspots, ventilatie en deur naar het dakterras. 2E VERDIEPING: Overloop met laminaat vloer en luik met vlizotrap naar bergzolder. Locatie CV ketel (Atag, bouwjaar 2018) en unit mechanische ventilatie. Slaapkamer 3 over de volledige lengte met laminaat vloer, Velux dakraam en een dakkapel aan de voorzijde. Slaapkamer 4 aan de voorzijde met laminaat vloer en dakkapel De omvormer van de zonnepanelen bevindt zich hier. BERGZOLDER: Via vlizotrap bereikbare bergzolder. Ideaal voor het opbergen van bijvoorbeeld uw seizoensartikelen. TUIN & BERGING: De achtertuin is voorzien van bestrating, een vlonder, stortbak met buitenkraantje en een achterom. Stenen berging met elektra achterin de tuin. ALGEMEEN: - Op een rustige locatie in het centrum gelegen zeer ruime authentieke en royaal, vooroorlogs herenhuis met een riante woonkamer en een fijne, uitgebouwde woonkeuken. - De woning is gelegen midden in het centrum van Eindhoven met alle gewenste voorzieningen binnen handbereik. - In 2009 is de woning uitgebouwd en is er een woonkeuken gecreëerd. - In 2018 zijn er 7 zonnepanelen geplaatst. - In 2022 is nagenoeg de gehele woning voorzien van HR++ glas. - In 2022 is de badkamer vernieuwd en de dakkapallen op de 2e verdieping. - Woonoppervlakte 159 m2. - Inhoud 577 m3. - Energielabel C. - Aanvaarding in overleg. - Bent u op zoek naar een ruim, vooroorlogs herenhuis in het centrum van Eindhoven dan moet u deze woning beslist zien!

Hipoteca berekenen

€ 725.000

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 741.350

3,04%

Anualmente

%

€ 36.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 725.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
159 m²
Área del lote
127 m²
Contenido
577 m³
Otra zona interior
4 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
42 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1929
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
05-12-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5611

Mapas de Google

Vista geográfica Eindhoven

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Eindhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Eindhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Eindhoven. En 2026 había 249.873 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

249.873

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

18.880

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Eindhoven
Año Inhabitantes
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Eindhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Nivel académico

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origen de los residentes (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

34.103

Etiqueta C

29.742

Etiqueta B

19.304

Etiqueta D

11.177

Etiqueta E

9.327

Etiqueta F

6.306

Etiqueta A+

5.788

Etiqueta G

4.088

Etiqueta A++

3.731

Etiqueta A+++

2.635

Etiqueta A++++

578

Etiqueta A+++++

42

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Eindhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricidad: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Número total de establecimientos empresariales: 33.545

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Eindhoven
Periodo Delitos
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Eindhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Eindhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer viviendas in Eindhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.