Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Willem van Otterloostraat 49

7558BX Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 260.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 267.050

Precio de compra /m²: € 3.095

Galería de fotos

Descripción

Ruim 3-kamer appartement met prachtig uitzicht en alle gemakken binnen handbereik! In een rustige woonwijk, gelegen boven een winkelcentrum, vindt je dit lichte 3-kamer appartement. Het comfortabele appartement biedt niet alleen alle voorzieningen binnen handbereik, maar ook een schitterend uitzicht over groen en een vijver. De zonnige woonkamer, gericht op het zuiden, is het hart van de woning en biedt via een grote schuifpui toegang tot het ruime balkon. Hier is het heerlijk ontspannen en genieten van het uitzicht. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een separate wasruimte met voldoende opbergruimte. Kortom wil je genieten van een fantastische locatie met alle voorzieningen op loopafstand, bel dan snel om een afspraak te plannen voor een bezichtiging. Indeling complex: Gemeenschappelijke entree met brievenbussen, beltableau en toegang tot de eigen berging. Indeling appartement (1e verdieping): Entree, hal met vaste kast en meterkast, twee slaapkamers, badkamer voorzien van ligbad met douche en vaste wastafel, separate toiletruimte, inpandige bergruimte met opstelplaats voor wasapparatuur en cv-ketel, lichte woonkamer met open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en schuifpui naar balkon met fraai uitzicht over de vijver. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1980; * Woonoppervlakte: 76 m²; * Inhoud: 276 m³; * Ligging boven winkelcentrum Hasselo; * Bijdrage VvE: € 162,85 per maand; * Energielabel A volledig geïsoleerd; * Verwarming en warm water voorziening middels hr-combiketel, merk Remeha, bouwjaar 2019, eigendom; * Het appartement is voorzien van een laminaatvloer; * Het complex wordt netjes onderhouden door de vereniging van eigenaren; * Het appartement beschikt op de begane grond over een privé berging; * Voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij het appartement; * Groene woonomgeving, gelegen nabij het Lonnekermeer en Hulsbeek;  * Gunstige ligging t.o.v. wijk-/winkelcentrum, uitvalswegen, Universiteit Twente, buitengebied en aansluiting A1; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.

Hipoteca berekenen

€ 260.000

Coste del comprador (estimado): € 7.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 267.050

2,78%

Anualmente

%

€ 13.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 260.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
84 m²
Contenido
276 m³
Otra zona interior
2 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
11-07-2025
Fecha de venta
18-08-2025

Instalaciones del baño

Ligbad en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7558

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.