Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Willem van Otterloostraat 49

7558BX Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 260.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 267.050

Prix d'achat /m²: € 3.095

Galerie de photos

Description

Ruim 3-kamer appartement met prachtig uitzicht en alle gemakken binnen handbereik! In een rustige woonwijk, gelegen boven een winkelcentrum, vindt je dit lichte 3-kamer appartement. Het comfortabele appartement biedt niet alleen alle voorzieningen binnen handbereik, maar ook een schitterend uitzicht over groen en een vijver. De zonnige woonkamer, gericht op het zuiden, is het hart van de woning en biedt via een grote schuifpui toegang tot het ruime balkon. Hier is het heerlijk ontspannen en genieten van het uitzicht. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een separate wasruimte met voldoende opbergruimte. Kortom wil je genieten van een fantastische locatie met alle voorzieningen op loopafstand, bel dan snel om een afspraak te plannen voor een bezichtiging. Indeling complex: Gemeenschappelijke entree met brievenbussen, beltableau en toegang tot de eigen berging. Indeling appartement (1e verdieping): Entree, hal met vaste kast en meterkast, twee slaapkamers, badkamer voorzien van ligbad met douche en vaste wastafel, separate toiletruimte, inpandige bergruimte met opstelplaats voor wasapparatuur en cv-ketel, lichte woonkamer met open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en schuifpui naar balkon met fraai uitzicht over de vijver. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1980; * Woonoppervlakte: 76 m²; * Inhoud: 276 m³; * Ligging boven winkelcentrum Hasselo; * Bijdrage VvE: € 162,85 per maand; * Energielabel A volledig geïsoleerd; * Verwarming en warm water voorziening middels hr-combiketel, merk Remeha, bouwjaar 2019, eigendom; * Het appartement is voorzien van een laminaatvloer; * Het complex wordt netjes onderhouden door de vereniging van eigenaren; * Het appartement beschikt op de begane grond over een privé berging; * Voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij het appartement; * Groene woonomgeving, gelegen nabij het Lonnekermeer en Hulsbeek;  * Gunstige ligging t.o.v. wijk-/winkelcentrum, uitvalswegen, Universiteit Twente, buitengebied en aansluiting A1; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 260.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 267.050

2,78%

Annuellement

%

€ 13.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 260.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
84 m²
Contenu
276 m³
Autre espace intérieur
2 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1980
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Lessenaardak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-07-2025
Date de vente
18-08-2025

Équipements de la salle de bain

Ligbad en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.