Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Dijk - Van Essen makelaars

Dagpauwooglaan 108

3905KB Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 360.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 369.050

Precio de compra /m²: € 5.000

Galería de fotos

Descripción

Op de 3e woonlaag ligt dit nette hoekappartement met 3 kamers en circa 72m² woonoppervlakte. Je zit hier heerlijk vrij, met een balkon op het oosten en een mooi uitzicht. Wonen in de geliefde Gelderse Blom Je woont in dit appartement aan de rand van “de Gelderse Blom”. Een rustige jaren ’90 wijk met veel groen. Tegelijk liggen vele voorzieningen in het centrum, NS-station Veenendaal-De Klomp en de uitvalswegen A12 en A30 lekker dichtbij. Verzorgd complex met lift en eigen berging. Het appartement is onderdeel van een goed onderhouden gebouw met lift. Heel prettig: je eigen berging ligt in de onderbouw, direct bij de entree. Handig voor je fiets, koffers of kerstspullen. Ruime woonkamer met veel licht. De woonkamer ligt in de zuidoosthoek. Dat merk je meteen aan het licht en het ruimtelijke gevoel. Het appartement is voorzien van een nette laminaatvloer. Twee ramen in de woonkamer zijn voorzien van screens. Halfopen keuken met inbouwapparatuur. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en geeft toegang tot het balkon. Je beschikt in deze keuken over een 4-pits gaskookplaat, koelkast en vriezer met 3 lades, een oven en een afzuigkap. Twee fijne slaapkamers. Beide slaapkamers bereik je via de hal. De hoofdslaapkamer is ruim en licht. De tweede slaapkamer biedt ook veel ruimte. Ideaal als werkplek, logeerkamer of kinderkamer. Badkamer, toilet en praktische berging De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een wastafelmeubel, designradiator en een ruime inloopdouche. Er is een separaat toilet, naast de badkamer. Verder vind je een interne berging met de cv-ketel, de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie (2021) Balkon op het oosten. Het balkon van circa 5,5 m² bereik je via de woonkamer én keuken. Start je dag met een kop koffie in de ochtendzon. Geniet van het uitzicht en de rust. De servicekosten bedragen € 185,- per maand Actieve VVE. Niet- zelfbewoningsclausule van toepassing. Aanvaarding in overleg. Nieuwsgierig? Je bent van harte welkom; neem contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 360.000

Coste del comprador (estimado): € 9.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 369.050

2,78%

Anualmente

%

€ 18.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 360.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
72 m²
Contenido
234 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1996
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Neft Trendline (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en open ligging
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
02-02-2026
Fecha de venta
26-03-2026

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.