Aller directement au contenu
Logo de Van Dijk - Van Essen makelaars

Dagpauwooglaan 108

3905KB Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 360.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 369.050

Prix d'achat /m²: € 5.000

Galerie de photos

Description

Op de 3e woonlaag ligt dit nette hoekappartement met 3 kamers en circa 72m² woonoppervlakte. Je zit hier heerlijk vrij, met een balkon op het oosten en een mooi uitzicht. Wonen in de geliefde Gelderse Blom Je woont in dit appartement aan de rand van “de Gelderse Blom”. Een rustige jaren ’90 wijk met veel groen. Tegelijk liggen vele voorzieningen in het centrum, NS-station Veenendaal-De Klomp en de uitvalswegen A12 en A30 lekker dichtbij. Verzorgd complex met lift en eigen berging. Het appartement is onderdeel van een goed onderhouden gebouw met lift. Heel prettig: je eigen berging ligt in de onderbouw, direct bij de entree. Handig voor je fiets, koffers of kerstspullen. Ruime woonkamer met veel licht. De woonkamer ligt in de zuidoosthoek. Dat merk je meteen aan het licht en het ruimtelijke gevoel. Het appartement is voorzien van een nette laminaatvloer. Twee ramen in de woonkamer zijn voorzien van screens. Halfopen keuken met inbouwapparatuur. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en geeft toegang tot het balkon. Je beschikt in deze keuken over een 4-pits gaskookplaat, koelkast en vriezer met 3 lades, een oven en een afzuigkap. Twee fijne slaapkamers. Beide slaapkamers bereik je via de hal. De hoofdslaapkamer is ruim en licht. De tweede slaapkamer biedt ook veel ruimte. Ideaal als werkplek, logeerkamer of kinderkamer. Badkamer, toilet en praktische berging De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een wastafelmeubel, designradiator en een ruime inloopdouche. Er is een separaat toilet, naast de badkamer. Verder vind je een interne berging met de cv-ketel, de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie (2021) Balkon op het oosten. Het balkon van circa 5,5 m² bereik je via de woonkamer én keuken. Start je dag met een kop koffie in de ochtendzon. Geniet van het uitzicht en de rust. De servicekosten bedragen € 185,- per maand Actieve VVE. Niet- zelfbewoningsclausule van toepassing. Aanvaarding in overleg. Nieuwsgierig? Je bent van harte welkom; neem contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 360.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 369.050

2,78%

Annuellement

%

€ 18.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 360.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
234 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Neft Trendline (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en open ligging
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
02-02-2026
Date de vente
26-03-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.