Ir directamente al contenido
Logotipo de Ditters - Veenendaal

J.G. Sandbrinkstraat 84

3901EZ Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 519.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 531.230

Precio de compra /m²: € 4.990

Galería de fotos

Descripción

Modern appartement met 3 slaapkamers, dakterras en eigen parkeerplaats Dit ruime appartement uit 2019 combineert modern wooncomfort met een centrale ligging in hartje Veenendaal. Met een woonoppervlakte van 104 m², drie slaapkamers, een lichte woonkamer en een groot dakterras, is dit een unieke kans voor wie centraal én comfortabel wil wonen. Dankzij de vloerverwarming, energielabel A en een eigen parkeerplaats op een afgesloten terrein is het appartement bovendien praktisch en duurzaam. Wonen aan de J.G. Sandbrinkstraat betekent dat alle voorzieningen letterlijk om de hoek liggen. Of je nu een drankje wilt doen op het terras, boodschappen haalt op de markt of de trein pakt: alles is dichtbij. Binnen 3 minuten fietsen ben je bij station Veenendaal-Centrum en in 10 minuten bij station Veenendaal-De Klomp. Met de auto zit je binnen 7 minuten op de A12. Alle kenmerken op een rij: + Modern appartement (bouwjaar 2019) in het centrum van Veenendaal + Woonoppervlakte 104 m² en drie slaapkamers + Groot dakterras met gunstige zonligging + Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein + Energiezuinig: energielabel A en vloerverwarming + Elektrisch bediende screens (woonkamer en slaapkamer achterzijde) + Verwijderbare maatwerk horren (woonkamer en slaapkamer achterzijde) Samenvatting: J.G. Sandbrinkstraat 84 is een modern en ruim appartement met drie slaapkamers, een groot dakterras en een eigen parkeerplaats. Dankzij de centrale ligging, de complete afwerking en het hoge comfortniveau is dit een ideale woning voor wie luxe en praktisch wonen wil combineren in het centrum van Veenendaal. Indeling: Het appartement is bereikbaar met zowel de lift als de trap. Je komt binnen in de lichte woonkamer waar het daglicht rijkelijk naar binnen valt. Vanuit hier kijk je langs het gemeentehuis de straat uit. De keuken is centraal in de leefruimte geplaatst, waardoor je tijdens het koken altijd contact hebt met de eetkamer en woonkamer. De keuken is compleet uitgerust met inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, Quooker en veel opbergruimte. In de eetkamer bevindt zich een vaste kastenwand voor extra opslag. Op deze verdieping zijn twee slaapkamers van circa 15 m² en 7 m² groot. De slaapkamer aan de voorzijde bereik je via de hal, de slaapkamer aan de achterzijde via de woonkamer. Beide kamers zijn voorzien van veel kastruimte. Verder vind je op deze verdieping een separaat toilet, een berging met cv-ketel, ventilatie-unit en wasmachine- en drogeraansluitingen en een badkamer van circa 5 m² met ruime inloopdouche, wastafel met meubel en designradiator. Verdieping: Via een vaste trap bereik je de derde slaapkamer van circa 15 m². Deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken als logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte. Vanuit hier stap je direct het ruime dakterras van circa 21m2 op, waar je in de lente en zomer de gehele dag van de zon kan genieten. Dakterras: Het dakterras en biedt veel ruimte om buiten te zitten en te genieten van zon en uitzicht. Bijzonderheden: Verwarming: Nefit cv-ketel (2019) Warmwater: Nefit cv-ketel (2019) Isolatie: volledig geïsoleerd Bouwjaar: 2019 Aanvaarding: in overleg Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.

Hipoteca berekenen

€ 519.000

Coste del comprador (estimado): € 12.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 531.230

3,04%

Anualmente

%

€ 25.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 519.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
104 m²
Contenido
348 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
21 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2019
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
10-09-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.