Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Veenendaal

J.G. Sandbrinkstraat 84

3901EZ Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 519.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 531.230

Prix d'achat /m²: € 4.990

Galerie de photos

Description

Modern appartement met 3 slaapkamers, dakterras en eigen parkeerplaats Dit ruime appartement uit 2019 combineert modern wooncomfort met een centrale ligging in hartje Veenendaal. Met een woonoppervlakte van 104 m², drie slaapkamers, een lichte woonkamer en een groot dakterras, is dit een unieke kans voor wie centraal én comfortabel wil wonen. Dankzij de vloerverwarming, energielabel A en een eigen parkeerplaats op een afgesloten terrein is het appartement bovendien praktisch en duurzaam. Wonen aan de J.G. Sandbrinkstraat betekent dat alle voorzieningen letterlijk om de hoek liggen. Of je nu een drankje wilt doen op het terras, boodschappen haalt op de markt of de trein pakt: alles is dichtbij. Binnen 3 minuten fietsen ben je bij station Veenendaal-Centrum en in 10 minuten bij station Veenendaal-De Klomp. Met de auto zit je binnen 7 minuten op de A12. Alle kenmerken op een rij: + Modern appartement (bouwjaar 2019) in het centrum van Veenendaal + Woonoppervlakte 104 m² en drie slaapkamers + Groot dakterras met gunstige zonligging + Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein + Energiezuinig: energielabel A en vloerverwarming + Elektrisch bediende screens (woonkamer en slaapkamer achterzijde) + Verwijderbare maatwerk horren (woonkamer en slaapkamer achterzijde) Samenvatting: J.G. Sandbrinkstraat 84 is een modern en ruim appartement met drie slaapkamers, een groot dakterras en een eigen parkeerplaats. Dankzij de centrale ligging, de complete afwerking en het hoge comfortniveau is dit een ideale woning voor wie luxe en praktisch wonen wil combineren in het centrum van Veenendaal. Indeling: Het appartement is bereikbaar met zowel de lift als de trap. Je komt binnen in de lichte woonkamer waar het daglicht rijkelijk naar binnen valt. Vanuit hier kijk je langs het gemeentehuis de straat uit. De keuken is centraal in de leefruimte geplaatst, waardoor je tijdens het koken altijd contact hebt met de eetkamer en woonkamer. De keuken is compleet uitgerust met inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, Quooker en veel opbergruimte. In de eetkamer bevindt zich een vaste kastenwand voor extra opslag. Op deze verdieping zijn twee slaapkamers van circa 15 m² en 7 m² groot. De slaapkamer aan de voorzijde bereik je via de hal, de slaapkamer aan de achterzijde via de woonkamer. Beide kamers zijn voorzien van veel kastruimte. Verder vind je op deze verdieping een separaat toilet, een berging met cv-ketel, ventilatie-unit en wasmachine- en drogeraansluitingen en een badkamer van circa 5 m² met ruime inloopdouche, wastafel met meubel en designradiator. Verdieping: Via een vaste trap bereik je de derde slaapkamer van circa 15 m². Deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken als logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte. Vanuit hier stap je direct het ruime dakterras van circa 21m2 op, waar je in de lente en zomer de gehele dag van de zon kan genieten. Dakterras: Het dakterras en biedt veel ruimte om buiten te zitten en te genieten van zon en uitzicht. Bijzonderheden: Verwarming: Nefit cv-ketel (2019) Warmwater: Nefit cv-ketel (2019) Isolatie: volledig geïsoleerd Bouwjaar: 2019 Aanvaarding: in overleg Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.

Prêt immobilier berekenen

€ 519.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 531.230

3,04%

Annuellement

%

€ 25.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 519.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
104 m²
Contenu
348 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
21 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2019
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
10-09-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.