Ir directamente al contenido
Logotipo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Schrijverspark 131 02

3901PG Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 257.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.000

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.150) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 264.500

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Licht en gezellig wonen op een centrale plek in Veenendaal! Op de derde woonlaag van een keurig appartementencomplex tref je dit lichte 3-KAMER HOEKAPPARTEMENT met zonnig balkon én een ruime eigen berging. Binnen vind je een lichte woonkamer, twee slaapkamers en een keuken met toegang tot de badkamer. Het appartement is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en beschikt over energielabel C, waardoor je een solide basis hebt die je geheel naar eigen smaak kunt afwerken. In de onderbouw is een ruime berging aanwezig en rondom het complex zijn voldoende parkeermogelijkheden. De ligging is bijzonder gunstig: rustig en groen, maar tóch op loopafstand van het levendige centrum met winkels, horeca, sportfaciliteiten en het stadspark. Ook het station en de uitvalswegen zijn binnen enkele minuten bereikbaar, wat zorgt voor optimale verbindingen. Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Plan een bezichtiging en ervaar zelf de mogelijkheden van dit appartement! Indeling De beveiligde hoofdentree is voorzien van een bellen- en brievenbussentableau en via het trappenhuis loop je naar de 3e woonlaag, waar wij nummer 131-II te koop aanbieden. Via het overdekte portaal bij de voordeur kom je binnen in de entreehal; deze is voorzien van een intercom en meter-/bergkast en hiervandaan krijg je toegang tot de keuken, de toiletruimte, de 2 slaapkamers en de woonkamer. De keuken is voorzien van een L-vormige inbouwkeuken met roomwitte fronten en een antracietkleurig gemêleerd kunststof aanrechtblad. Je hebt hier de beschikking over een oven, gaskookplaat, afzuigkap, carrouselkast, spoelbak en een aansluiting voor de wasmachine. In een van de bovenkastjes is de HR-cv-combiketel (Remeha Tzerra, 2014) netjes weggewerkt. Via een harmonicadeur krijg je vanuit de keuken toegang tot de badkamer; deze is voorzien van een wastafel, een douchehoek en een granitovloer. De toiletruimte is voorzien van een toilet, antracietkleurige mozaïektegeltjes op de vloer en een sausbare structuurwandafwerking. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de balkonzijde en is voorzien van een deur naar het balkon. De andere slaapkamer ligt aan de galerijzijde; voorheen waren dit 2 afzonderlijke kamers, nu staan ze met elkaar in verbinding door middel van een toog. De woonkamer heeft veel lichtinval door het grote raam en de situering op het zuidoosten en is voorzien van een deur naar het balkon. Het balkon is een heerlijk plekje om van het zonnetje én het uitzicht te genieten, want door het voorgelegen plantsoentje met speelveld kijk je leuk en vrij van je af. Afwerking: Het appartement is grotendeels voorzien van kunststofkozijnen; uitsluitend het raamkozijn in de slaapkamer, beide balkondeuren en de voordeur zijn van hout. In de woonkamer en hal ligt een laminaatvloer en in de slaapkamers ligt tapijt. De wanden in de woonkamer, hal en in de slaapkamer aan de galerijzijde zijn afgewerkt met spachtelputz. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 61m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 4m2 Externe bergruimte: ca. 11m2 Inhoud woning: ca. 202m3 Bouwjaar: ca. 1963 Servicekosten: € 140,00 per maand Oppervlakten Woonkamer: ca. 21m2 Keuken: ca. 6m2 Badkamer: ca. 2m2 Slaapkamer I: ca. 11m2 Slaapkamer II: ca. 11m2 Balkon: ca. 4m2 Appartementencomplex Het appartementencomplex is voorzien van een afgesloten hoofdentree met bel-/ brievenbussentableau en in de onderbouw bevindt zich voor ieder appartement een afzonderlijke berging. In de directe omgeving van het gebouw zijn ruim voldoende parkeermogelijkheden. Om parkeeroverlast van bezoekers van het winkelcentrum te voorkomen, is er een parkeervergunning nodig. De 1e bewonersvergunning kost € 50,78 per jaar. Een 2e bewonersvergunning kost € 110,93 per jaar (bron: Gemeente Veenendaal). Omgeving Het appartement ligt in een groene omgeving, maar toch op loopafstand van het gezellige winkelcentrum van Veenendaal, dat een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en (culturele) activiteiten te bieden heeft. Ook sportievelingen kunnen vanaf deze plek hun hart ophalen! Op korte afstand bevinden zich diverse sportaccommodaties, zoals hockey-, tennis- en voetbalvelden, maar ook sportscholen. Het nabijgelegen stadspark biedt niet alleen ruimte voor sportiviteit, maar ook voor ontspanning. Centraal kunnen we de ligging ook zeker noemen: treinstation Veenendaal-Centrum ligt op circa 5 minuten fietsafstand en via de nabijgelegen Rondweg-Oost zijn ook de autosnelwegen A12/A30 en A15 snel bereikbaar!

Hipoteca berekenen

€ 257.500

Coste del comprador (estimado): € 7.000

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.150) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 264.500

2,78%

Anualmente

%

€ 12.875

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 257.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
61 m²
Contenido
202 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
11 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR-cv-combiketel (gas gestookt uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Box
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
21-08-2025
Fecha de venta
24-10-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.