Schalk Makelaardij
"Dé specialist in landelijk wonen & agrarisch o.g."
Ons kantoor is sinds 2000 gevestigd in Rijsbergen en aangesloten bij de NVM. Wij zijn gespecialiseerd in landelijk onroerend goed en hebben een team van elf ervaren collega’s die passie hebben voor het buitengebied. Onze kennis van de regio is diep geworteld, want we kennen het platteland als onze zak. We begrijpen de waarde van rust, ruimte en het ritme van dorpjes. Onze focus ligt op vrijstaande woningen en agrarische of bedrijfsmatig...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schaluinen 4
5111HB Baarle-Nassau
€ 850.000 k.k.
€ 3.400/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 250 m²
- Superficie du terrain
- 1365 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kerkakkerstraat 58
4891AH Rijsbergen
€ 385.000 k.k.
€ 3.929/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 393 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Warande 28
4891VE Rijsbergen
€ 750.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 630 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schaluinen 1 a
5111HB Baarle-Nassau
€ 942.500 k.k.
€ 5.095/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 3900 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Vossendreef 64
4851BP Ulvenhout
€ 575.000 k.k.
€ 5.180/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Krauwelsgors 2
4772PE Langeweg
€ 750.000 k.k.
€ 6.048/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 9000 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (74)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
74 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
41 commentaires sur Google
-
Raadhuisstraat 62
8We zijn super goed geholpen met de verkoop van ons mooie huis. Fijne communicatie met alle medewerkers. Nogmaals bedankt team van Schalk makelaardij. Fam Peeters
-
Kleistraat 3
10Deze makelaar beheerst alle professionele facetten van het vak, meeste makelaars zijn professioneel onvoldoende en moreel onbetrouwbaar
-
St. Bernardusstraat 9
9Wij hebben het als zeer prettig ervaren met Bram en de assistenten. Heel goed contact en overleg o.a. via de app waardoor je direct op de hoogte bent van de stand van zaken.
-
Wielewaal 6
9Er was veel begrip voor mijn situatie en hier werd goed mee omgegaan. De verkoop van mijn huis is in een vlot tempo verlopen. Ik werd goed op de hoogte gehouden van alles. De makelaar heeft goed zijn best gedaan om ook de voorwaarden bij de verkoop van mijn huis goed af te stemmen met de kopers. Dit was voor mij ook belangrijk.
-
Linda Nouws
10 -
Bartelbaan 2
9We zijn tevreden hoe alles is aangepakt. Fijn contact, deskundig advies en de korte lijntjes in communicatie.
-
Jet Van Meel
10 -
Ettenseweg 35
7Traduit par l'IALa connaissance était suffisante, l'accompagnement insuffisant. Des accords clairs avaient été faits à l'avance, qui étaient rapidement oubliés dès qu'une offre était reçue.
-
Pastoor Bontestraat 18
10Traduit par l'IAL'appartement appartenait à notre père décédé. Une période difficile pour nous, mais l'agent immobilier était impliqué, respectueux et professionnel. Cela nous a donné confiance et nous sommes reconnaissants pour l'accompagnement et la collaboration dans cette période difficile.