Schotsman Makelaardij
"Conseil personnalisé pour l'achat/vente de votre maison !"
Wij zijn een actief vrouwenkantoor in Hilversum dat zich richt op service, betrouwbaarheid en professionele begeleiding. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich ontzorgd voelt tijdens het hele proces van kopen, verkopen of taxeren. Wij bieden vrijblijvend advies en een gratis waardebepaling van uw woning aan, zodat u goed ingevoerd wordt in de huidige marktsituatie. Bij ons kunt u terecht voor ondersteuning bij de zoektocht na...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Karel Doormanlaan 114
1215NR Hilversum
€ 369.000 k.k.
€ 4.731/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Larenseweg 133
1221CL Hilversum
€ 898.000 k.k.
€ 5.161/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 212 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lorentzweg 117
1223HN Hilversum
€ 475.000 k.k.
€ 5.793/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Irisstraat 62
1214EV Hilversum
€ 400.000 k.k.
€ 5.063/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Van Linschotenlaan 77
1212DR Hilversum
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
's-Gravelandseweg 82 B
1217EW Hilversum
€ 1.925.000 k.k.
€ 6.417/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 300 m²
- Superficie du terrain
- 761 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (47)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
47 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Groest 73 22
9Een fijne, familiare communicatie en vriendelijk gevoel, maar ook kritisch en open. Duidelijk over zaken en behulpzaam, en ook erg berijkbaar. Snel in actie en goede verbindingen in de makelaarswereld
-
Lars Franken
10Rani is een absolute top makelaar. Zeer veel kennis en ervaring in haar vak. Kent de regio als de beste. Heeft altijd goed mee gedacht en was altijd goed bereikbaar met haar team. In de toekomst zullen we zeker weer samenwerken.
-
Eikbosserweg 183 L
10Traduit par l'IALe processus de vente entier s'est déroulé parfaitement et rapidement. Bonne communication, réponse rapide et excellente assistance.
-
Zehra Kaya
10Traduit par l'IARani et son équipe m'ont excellentement aidé dans la vente de ma maison. Ils sont calmes, accessibles et aussi enthousiastes pour ma maison que moi-même. On sent qu'ils travaillent avec un réel dévouement et savent exactement quelle est la valeur de la maison à Hilversum. Ils ont toujours pensé avec moi, étaient toujours aimables et m'ont soulagé de beaucoup de soucis. Je suis très satisfait et je recommande vivement Rani et son équipe à toute personne qui souhaite vendre sa maison.