Deen Makelaars Ommen
"Faites vos souhaits d'habitation realidad!"
Deen Makelaars Ommen staat voor een uitgebreid aanbod en persoonlijke begeleiding in de vastgoedwereld. Wij zijn actief in het Vechtdal en helpen u graag bij de aankoop, verkoop of huur van woningen en bedrijfsruimtes. Onze deskundigheid in nieuwbouw, recreatie en beleggen maakt ons een betrouwbare partner voor al uw vastgoedvragen. Wij leggen veel waarde op kwaliteit en service, waardoor wij lid zijn van de Nederlandse Vereniging van M...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
ds.Laurentiusstraat 20
7685PA Beerzerveld
€ 700.000 k.k.
€ 3.333/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 210 m²
- Superficie du terrain
- 685 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Bergweg 2
7731AC Ommen
€ 1.275.000 k.k.
€ 6.071/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 210 m²
- Superficie du terrain
- 2030 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Glinthaar 5
8148RL Lemele
€ 795.000 k.k.
€ 4.274/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 186 m²
- Superficie du terrain
- 6845 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tuinstraat 5
7731GR Ommen
€ 499.000 k.k.
€ 3.868/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 170 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
van Laerstraat 4
7731EN Ommen
€ 745.000 k.k.
€ 2.427/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 307 m²
- Superficie du terrain
- 597 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Vendu sous réserve
Ds. C.Keersstraat 7
8151AC Lemelerveld
€ 419.000 k.k.
€ 4.320/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (66)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
66 avis total
Funda
13 commentaires sur Funda
53 commentaires sur Google
-
Steenuil 37
10Alle contacten tijdens de verkoop waren goed en altijd een snelle reactie op de vragen. Een betrouwbare makelaar.
-
Rick Van Duijnen
10Hele fijne ervaring met makelaarskantoor Deen. Zowel onze makelaar (Nino) als ook de medewerkers van de binnendienst op kantoor. Wij raden dit kantoor zeker aan voor de verkoop van uw (vakantie)woning.
-
Jeanette Knol
10Heel erg tevreden. Ontzettend leuk en goed begeleid met de verkoop door Nino Hij is van harte aan te bevelen. Eerlijk en oprecht
-
Hans Rikkers
10Traduit par l'IARécemment, un e-mail envoyé à Deen Makelaars pour une évaluation. J'ai été rappelé le même jour, entièrement librement, avec une offre concurrente (all in) et que l'évaluation pouvait être planifiée à court terme. Tout le processus s'est déroulé conformément au contrat. En outre, j'ai eu affaire à des personnes agréables au téléphone. Disponible pour une nouvelle collaboration !
-
Jacob Marisstraat 78
10Heel fijn contact en goede begeleiding van Deen Makelaars. Ze hebben ons volledig ontzorgd betreft de verkoop van ons huis en brachten ons altijd goed op de hoogte van de stand van zaken.
-
Emslandweg 1 011
10Sympathieke medewerkers. Correcte benadering. Zeer goed in het meedenken. Goede aangeleverde documenten. Kortom: zeer aanbevolen!!
-
Leeuwenbekstraat 2
8wij zijn zo goed geholpen met de aankoop en verkoop van onze woning. Wij hoefden zelf alleen maar stukken aan te leveren en de rest deed de makelaar voor ons. heel persoonlijk ze wisten direct wie je was als je belde en over welk huis ze het hadden. al met al kunnen wij niet anders dan dat we meer dan tevreden zijn over de makelaar