Makelaarskantoor Ons Huis
Makelaarskantoor Ons Huis staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Middelburg. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantvoldoening, helpen we u bij elke stap in de onroerendgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en transparantie. Ons Huis legt de nadruk op maatwerk en persoonlijke aandacht. Wij bieden een breed aanbod van diensten binnen de woning- en bedri...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Breeweg 55
4335AP Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.893/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Veerseweg 36
4332BG Middelburg
€ 695.000 k.k.
€ 3.009/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 231 m²
- Superficie du terrain
- 626 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
President Wilsonlaan 15
4334GA Middelburg
€ 399.000 k.k.
€ 2.829/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Bastiaan de Langestraat 11
4351ND Veere
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Populierenlaan 14
4334CG Middelburg
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Wagenaarstraat 14
4331CZ Middelburg
€ 560.000 k.k.
€ 3.275/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 171 m²
- Superficie du terrain
- 104 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (9)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
9 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
President Wilsonlaan 15
10Na een lange niet succesvolle zoektoch in een oververhitte huizenmarkt, heb ik besloten om Marcel, van Ons-huis in te schakelen. Marcel maakt een uitgebreide analyse en geeft een duidelijk indicatie wat een goede aankoopprijs zal zijn. In praktijk bleek dit waarheid, het was direct raak! Na het tekenen van het koopcontract is het contact goed bebleken, en is Marcel goed bereikbaar voor advies. Ik kan Marcel hartelijk aanbevelen !
-
Touwbaan 8
8Makelaar heeft ons naar volle tevredenheid begeleid bij de verkoop van het huis van ons mam. Nette advisering over inrichting voor bezichtigingen en de uiteindelijke onderhandelingen.
-
Nieuwstraat 56
10Traduit par l'IAC'est la 2e fois que nous avons fait confiance à ce courtier et, une fois encore, à pleine satisfaction. Top !
-
Park de Griffioen 20
10Traduit par l'IAUn agent immobilier accessible et agréable qui connaît bien la région. Il donne des conseils précieux et avisés. Il respecte ses rendez-vous et est facilement joignable. Nous pouvons recommander chaleureusement cet agent immobilier pour l'achat d'une propriété
-
Koepoortstraat 17
10Traduit par l'IANous sommes très satisfaits du courtier immobilier, la communication était très agréable et le résultat final également. Le courtier est fortement recommandé et est un professionnel.